Uitslagen 22ste Kleine Haarloop 2010

Kring van Dorth – Zondag 17 oktober 2010

2.5 K, 2.5 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jurriaan de Rijk 1999 ‘s-Gravenhage 9:31 9:31
2 Jeroen Put 1996 Schalkhaar 9:34 9:34
3 Leon Ruijter 1998 Wijhe 9:45 9:45
4 Oscar Greven 1998 Zutphen 9:50 9:50
5 Fernando Bruntink 1998 Warnsveld 9:53 9:53
6 Hylke Rensen 1998 Holten 9:54 9:54
7 cas marckelbach 1998 Lochem 9:58 9:58
8 Nathan Greven 2000 Zutphen 10:18 10:18
9 Twan Boon 1996 Epse 10:19 10:19
10 jip steman 2000 Zutphen 10:24 10:24
11 Joris Klein Hulse 1997 Lochem 10:28 10:28
12 max middelbos 1997 Lochem 10:28 10:28
13 Kelvin Poortman 1997 Zoetermeer 10:29 10:29
14 Peter Rensink 1999 Epse 10:40 10:40
15 Madelief Uijen 1996 Holten 11:02 11:02
16 Guus Uijen 1999 Holten 11:16 11:16
17 Luuk Hekman 1997 Zutphen 11:16 11:16
18 Jelle Berning 2000 Deventer 11:17 11:17
19 Sjoerd Hesseling 1999 Epse 11:43 11:43
20 Heleen Aalderink 2000 Hengelo Ov 11:45 11:45
21 Nynke Flipse 1999 Zutphen 11:48 11:48
22 Roel Wierdsma 1996 Zutphen 12:06 12:06
23 Sanne Flipse 2002 Zutphen 12:07 12:07
24 mart wierdsma 1996 Zutphen 12:12 12:12
25 Lotte Bril 1996 Zutphen 12:15 12:15
26 Olivia Greven 2002 Zutphen 12:16 12:16
27 Jintse Rensen 2000 Holten 12:16 12:16
28 Luc timmerman 1995 Zutphen 12:18 12:18
29 Marcel Put 1999 Schalkhaar 12:22 12:22
30 Cars Willemsen 2000 Baarn 12:30 12:30
31 Koen Timmer 1997 Warnsveld 12:33 12:33
32 floor van den berg 2001 Vries 12:34 12:34
33 bus beekhof 2002 Kring van Dorth 12:37 12:37
34 Wouter Hesseling 2000 Epse 12:48 12:48
35 Jorey Lensink 2001 Laren Gld 12:49 12:49
36 Tess de Bruyn 2000 Deventer 12:49 12:49
37 Johan Beuzel 2001 Laren Gld 12:51 12:51
38 Jelle Bennink 2001 Deventer 12:53 12:53
39 Madelief Kwakkelaar 2001 Zutphen 12:55 12:55
40 Thijs Schieven 2003 Joppe 13:03 13:03
41 Anna Oosterwegel 2001 Diepenveen 13:17 13:17
42 Els Wesseldijk 2000 Laren Gld 13:34 13:34
43 Stef Wijgman 2002 Eefde 13:38 13:38
44 Mick Wijgman 2000 Eefde 13:39 13:39
45 Mees Kwakkelaar 2004 Zutphen 13:40 13:40
46 Meike Berning 2002 Deventer 14:03 14:03
47 Morris Rouwhorst 2003 Borculo 14:06 14:06
48 Ariët Rouwhorst 2001 Borculo 14:28 14:28
49 Leon Goossen 2002 Bathmen 14:53 14:53
50 niek bennink 1999 Deventer 14:54 14:54
51 Jiske Mekers 1998 Schalkhaar 15:00 15:00
52 Sven Bril 2000 Zutphen 15:03 15:03
53 Annerieke Wuestman 1996 Vierakker 16 15:04 15:04
54 Renske Groot koerkamp 2001 Bathmen 15:04 15:04
55 Iris Wuestman 2002 Holten 15:04 15:04
56 Renée Hafkamp 2000 Gorssel 15:05 15:05
57 Femke Wuestman 2000 Holten 15:09 15:09
58 Harmen Wuestman 2002 Vierakker 15:12 15:12
59 Anastasia Willemsen 2003 Baarn 15:15 15:15
60 Zoë Steunebrink 2000 Schoonebeek 15:22 15:22
61 Sylke Nijkamp 2000 Epse 15:36 15:36
62 Wytze Nijkamp 2003 Epse 15:38 15:38
63 Karla Beuzel 1970 Laren Gld 15:52 15:52
64 Jeffrey Sterling 1998 Epse 16:01 16:01
65 Lies Heijs 2002 Deventer 16:02 16:02
66 Martine de Greeff 1999 Deventer 16:24 16:24
67 Jelmer de Greeff 2002 Deventer 16:25 16:25
68 Daan Steunebrink 2002 Schoonebeek 16:33 16:33
69 Britt de winter 1999 Kring van Dorth 16:45 16:45
70 kim beelhof 2000 Kring van Dorth 16:45 16:45
71 Bas Schieven 2005 Joppe 18:53 18:53
72 Sandra van Aalderen 1976 Lochem 20:24 20:24
73 Frida van Aalderen 2005 Lochem 20:24 20:24
74 Indy goossen 2004 Bathmen 22:24 22:24
75 k. kars 2001 Apeldoorn 26:48 26:48
6.3 K, 6.3 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Carlos Baltus 1985 Nijmegen 21:49 21:49
2 Wouter Jansen 1993 Holten 22:00 22:00
3 Jaap van Riet 1959 Lochem 23:49 23:49
4 Marcel Bellekom 1962 Lochem 24:29 24:29
5 Stijn Uijen 1994 Holten 24:38 24:38
6 mark groot bronsvoort 1987 Bathmen 25:25 25:25
7 anton ruijter 1962 Wijhe 25:35 25:35
8 Ap Overkamp 1956 Zutphen 25:45 25:45
9 Rick Moezelaar 1963 Ruurlo 27:18 27:18
10 Maurice Hulsenboom 1977 Goirle 27:53 27:53
11 Marthijn Lankhorst 1976 Zutphen 27:57 27:57
12 Koen Kaffener 1995 Holten 28:03 28:03
13 Wilma Bos 1958 Zutphen 28:12 28:12
14 Erwin Hurenkampkamp 1977 Holten 28:26 28:26
15 Rick de Jong 1993 Zutphen 28:41 28:41
16 Lennart Jutten 1989 Warnsveld 28:56 28:56
17 WOUTER DE HAAN 1994 Schalkhaar 29:07 29:07
18 HENK BIELDERMAN 1959 Laren Gld 29:43 29:43
19 Gyorghy Corbet 1963 Zutphen 29:53 29:53
20 Wesley Wolters 1995 Eefde 30:08 30:08
21 Timea Corbet 1989 Nijmegen 30:12 30:12
22 Ruud Sanders 1944 Wichmond 30:13 30:13
23 Herman Oltvoort 1956 Laren Gld 31:06 31:06
24 ayan oosterdijk 1964 Hengelo Ov 31:11 31:11
25 Edwin Boon 1966 Epse 31:20 31:20
26 Michel van Seijer 1975 Deventer 31:26 31:26
27 Christiaan Hemeltjen 1973 Gelselaar 31:31 31:31
28 Marjolein Walbeek 1963 Lochem 31:32 31:32
29 hanneke oosterwegel 1996 Diepenveen 32:02 32:02
30 Simone Timmerman 1996 Schalkhaar 32:02 32:02
31 Harry Reugebrink 1968 Hengelo Gld 32:03 32:03
32 Johan van Ittersum 1972 Deventer 32:12 32:12
33 Peter Nieuwenhuis 1954 Deventer 32:27 32:27
34 Theo Rietberg 1971 Holten 32:43 32:43
35 Anne Oltvoort 1992 Laren Gld 32:53 32:53
36 Marian Aaftink 1983 Holten 32:55 32:55
37 Dorine Gillhaus 1964 Rotterdam 33:33 33:33
38 Fred Gerritsen 1967 Deventer 33:36 33:36
39 Marcel Broekman 1966 Deventer 33:37 33:37
40 Marloes Eshuis 1983 Holten 33:48 33:48
41 dicine wassink 1967 Harfsen 33:49 33:49
42 Jacqueline Groenewegen 1964 Diepenveen 34:01 34:01
43 Sylvia Meijer 1969 Zutphen 34:09 34:09
44 bat willemsen 1968 Baarn 34:14 34:14
45 Tonny Herbrink 1948 Lemelerveld 34:21 34:21
46 Jeannet Brouwer 1967 Zutphen 34:37 34:37
47 wim brinks 1942 Holten 34:37 34:37
48 Petra van den Berg 1969 Zutphen 34:54 34:54
49 Gerda nij bijvank 1958 Haarle gem Hellendoo 34:57 34:57
50 Ariane Pille 1958 Diepenveen 35:03 35:03
51 Ronald van Oord 1977 Ede Gld 35:13 35:13
52 Gerrit Veldink 1946 Laren Gld 35:16 35:16
53 JOHAN WILGENHOF 1961 Harfsen 35:21 35:21
54 MARIEKE WILGENHOF 1984 Laren Gld 35:21 35:21
55 Ivar Schout 1976 Amsterdam 35:22 35:22
56 Anton Buis 1984 Deventer 35:22 35:22
57 KIRSTEN koorevaar 1969 Gorssel 35:41 35:41
58 Rinco Koorevaar 1966 Gorssel 35:41 35:41
59 Luke Roerig 1999 Harfsen 35:59 35:59
60 Marcel Roerig 1973 Harfsen 35:59 35:59
61 marloes elzebroek 1979 Twello 36:04 36:04
62 Saskia de Jong 1965 Zutphen 36:15 36:15
63 mariet strijdveen 1958 Deventer 36:21 36:21
64 Mark Meinders 1971 Deventer 36:22 36:22
65 Sarah boyle 1976 Haarlem 36:24 36:24
66 Hans Beekers 1954 Deventer 36:27 36:27
67 Annemieke Blous 1955 Bathmen 36:31 36:31
68 Ab Koetsier 1946 Holten 36:55 36:55
69 Marjon Breteler 1959 Deventer 37:00 37:00
70 Marije Vlaswinkel 1978 Deventer 37:00 37:00
71 Dico Oprel 1954 Zutphen 37:06 37:06
72 A AMERSFOORST 1977 Deventer 37:08 37:08
73 Anouk Kolkman 1986 Schalkhaar 37:11 37:11
74 Merian Wolff 1961 Schalkhaar 37:15 37:15
75 Mireille Vreenegoor 1974 Schalkhaar 37:17 37:17
76 Diana Brinkman 1960 Bathmen 37:19 37:19
77 Rudi Wolff 1958 Schalkhaar 37:37 37:37
78 Inge Bekhuis 1982 Deventer 37:43 37:43
79 Willeke Koerhuis 1964 Heeten 37:45 37:45
80 Ingrid Kruit 1963 Warnsveld 37:59 37:59
81 Huub Mensink 1951 Deventer 38:07 38:07
82 Sanne Bluemink 1986 Eefde 38:23 38:23
83 Karl-Peter Visser 1981 Vaassen 38:27 38:27
84 Sjef van Hoorn 1951 Lochem 38:28 38:28
85 Rob Truijens 1957 Utrecht 38:29 38:29
86 Sanne van Toor 1964 Bathmen 38:32 38:32
87 BETSIE WILGENHOF 1966 Kring van Dorth 38:32 38:32
88 Karin Jentink 1964 Gorssel 38:38 38:38
89 Inge van spall 1958 ‘s-Gravenhage 38:39 38:39
90 Gerard Meuleman 1956 Deventer 38:45 38:45
91 Carin Joosten 1958 Deventer 38:45 38:45
92 Anke Nieuwenhuis 1960 Deventer 38:45 38:45
93 alita ordelman 1962 Doetinchem 38:47 38:47
94 Colinda Veldkamp 1970 Deventer 39:02 39:02
95 Lies Philippo 1967 Deventer 39:03 39:03
96 Manuela wilbrink 1969 Bathmen 39:03 39:03
97 Gerrit Jan Bolink 1939 Bathmen 39:07 39:07
98 Sylvia Evers 1964 Gorssel 39:10 39:10
99 nadja jonker 1988 Voorst gem Voorst 39:12 39:12
100 Bert de Lange 1945 Bathmen 39:33 39:33
101 ester branderhorst 1969 Diepenveen 39:37 39:37
102 sacha groot 1968 Doetinchem 39:41 39:41
103 Anke Klein Hulse 1974 Gorssel 40:04 40:04
104 Ml Vereecken 1951 Deventer 40:06 40:06
105 Grietje Begeman 1956 Olst 40:06 40:06
106 ron beumer 1946 Laren Gld 40:08 40:08
107 Ine Sijbers 1970 Zutphen 40:09 40:09
108 Sabine Jansen 1985 Deventer 40:09 40:09
109 Hans van Zaaijen 1947 Olst 40:16 40:16
110 frans de vries 1937 Deventer 40:18 40:18
111 Hanneke Bulten 1980 Ede Gld 40:20 40:20
112 JENNY KETEL 1956 Gorssel 40:23 40:23
113 rolf de boer 1962 ‘s-Gravenhage 40:49 40:49
114 Ely de rijk – van spal 1953 Deventer 40:50 40:50
115 Ted Vijselaar 1968 Lochem 40:59 40:59
116 Ellen Wassink 1970 Lochem 40:59 40:59
117 Harmek Luijting 1979 Zutphen 41:00 41:00
118 Martijn Weening 1978 Amsterdam 41:03 41:03
119 Marijke Baarspul-Mokki 1955 Deventer 41:07 41:07
120 Jessica Lamberink 1971 Joppe 41:14 41:14
121 Leoni van den Hoff 1984 Apeldoorn 41:16 41:16
122 Aukje Hooijsma 1960 Arnhem 41:44 41:44
123 jeanet van de mortel 1962 Laren Gld 41:55 41:55
124 Marry Riezebos 1955 Laren Gld 41:55 41:55
125 T LAMMERS 1983 Zutphen 42:00 42:00
126 Elma Vonk 1964 Epse 42:09 42:09
127 Anja Timmerman 1957 Harfsen 42:24 42:24
128 Marleen Jansen 1959 Laren Gld 42:40 42:40
129 Bertha Voorhorst 1954 Twello 42:47 42:47
130 Carel Voorhorst 1975 Twello 42:47 42:47
131 Miranda Willemsen 1990 Emmeloord 42:59 42:59
132 Albertine Westra 1957 Lochem 43:27 43:27
133 Gerda de Borst 1961 Arnhem 44:06 44:06
134 tara van der vecht 1966 Terwolde 45:31 45:31
135 irene rispers 1974 Deventer 45:31 45:31
9.5 K, 9.5 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jeroen van der Tol 1977 Eefde 33:53 33:53
2 mark groeneweg 1971 Dieren 34:27 34:27
3 Norbert Korten 1969 Schalkhaar 34:30 34:30
4 Bennie van Schaik 1964 Klarenbeek 34:43 34:43
5 Edwin Ruumpol 1986 Ruurlo 36:36 36:36
6 Corné Van Kempen 1967 Diepenveen 36:46 36:46
7 Marten van der Veen 1959 Deventer 37:05 37:05
8 Ad van de Kar 1953 Lochem 37:42 37:42
9 Danny Paalman 1992 Holten 37:52 37:52
10 Wouter Rouwhorst 1965 Borculo 38:05 38:05
11 wilco wolfs 1982 Nijmegen 38:15 38:15
12 Tjerk van Beersum 1978 Deventer 38:33 38:33
13 Jan Hollak 1957 Apeldoorn 38:35 38:35
14 Andre Nij Bijvank 1959 Haarle gem Hellendoo 38:42 38:42
15 Gert-jan Westerhout 1980 Ameide 38:49 38:49
16 Rene Lubberdink 1965 Barchem 39:02 39:02
17 Theo Vloedgraven 1957 Lochem 39:13 39:13
18 Hans IJsseldijk 1962 Deventer 39:13 39:13
19 Jan Strijker 1952 Brummen 39:22 39:22
20 ADRIAAN VAN DEN EELAAR 1974 Gorssel 39:38 39:38
21 Wouter Vincent 1977 Deventer 39:41 39:41
22 Peter de Vries 1968 Vries 39:43 39:43
23 Theo Klein Bleumink 1962 Zutphen 39:49 39:49
24 Kees Beltman 1977 Deventer 40:12 40:12
25 gorrit v zuilekom 1961 Lochem 40:17 40:17
26 Aschwin Kruders 1988 Goor 40:30 40:30
27 Gerard Fernstren 1954 Deventer 40:35 40:35
28 Wiljam Nijenhuis 1964 Bathmen 40:36 40:36
29 bertjan boschloo 1985 Diepenveen 41:29 41:29
30 Arend-Jan Loozeman 1966 Olst 41:34 41:34
31 Folkert Zorgdrager 1966 Deventer 41:40 41:40
32 noël elsinghorst 1974 Deventer 41:47 41:47
33 Martien Hoogenboom 1948 Roelofarendsveen 41:50 41:50
34 Pieter Boumeester 1958 Ellecom 42:04 42:04
35 Nienke Dijk 1982 Almen 42:15 42:15
36 Otto Zeijpveld 1958 Laren Gld 42:16 42:16
37 Dennis Roordink 1976 Deventer 42:19 42:19
38 Jan Rottjers 1963 Epse 42:21 42:21
39 Mark Bakker 1977 Deventer 42:30 42:30
40 Gerard Lieferink 1971 Deventer 43:03 43:03
41 KOEN SCHELTEMA 1971 Eefde 43:12 43:11
42 Sander van Schoonhoven 1976 Deventer 43:15 43:15
43 HENDRI LENSINK 1965 Laren Gld 43:17 43:17
44 Frans van Delft 1961 Zwolle 43:19 43:19
45 Ap Onis 1950 Gorssel 43:20 43:20
46 Marian Aalderink 1962 Zutphen 43:21 43:21
47 THEO DE WINTER 1968 Kring van Dorth 43:27 43:27
48 Herman Broekhuis 1964 Deventer 43:28 43:28
49 henri wittenberg 1965 Lochem 43:41 43:41
50 Jan Stegeman 1964 Laren Gld 43:46 43:46
51 Kitty van der Veen 1960 Deventer 43:50 43:50
52 JOCHEM BOSCHLOO 1978 Laren Gld 43:50 43:50
53 André Klein Hulse 1967 Lochem 43:59 43:59
54 DAAN BARTEN 1987 Zutphen 44:17 44:17
55 Arjen van der Wal 1974 Joppe 44:23 44:23
56 Jorinde de Fraiture 1975 Deventer 44:28 44:28
57 tim havelaar 1967 Gorssel 44:37 44:37
58 Jan Arend Buxtorff 1959 Deventer 44:49 44:49
59 Albert Bolt 1954 Zutphen 44:52 44:52
60 Ellen Houweling 1990 Warnsveld 44:53 44:53
61 drikus haalboom 1947 Bennekom 44:54 44:54
62 tonnie schollen 1956 Laren Gld 44:57 44:57
63 Gerrit Rensen 1964 Holten 45:08 45:08
64 Bert Gerritsen 1954 Deventer 45:15 45:15
65 Jos van de Spek 1949 Holten 45:20 45:20
66 Ronald Blom 1965 Deventer 45:22 45:22
67 Anke Arts 1962 Warnsveld 45:23 45:23
68 Jurgen Radstake 1973 Enschede 45:27 45:27
69 MARK BROEKMAN 1998 Deventer 45:30 45:30
70 jan wesseldijk 1960 Laren Gld 45:30 45:30
71 jeroen vd kolk 1969 Lochem 45:37 45:37
72 Bas Oldenburg 1964 Barchem 45:37 45:37
73 Willy Homberg 1962 Gorssel 45:45 45:45
74 Ans Reusken 1968 Klarenbeek 45:51 45:51
75 Tino Verburg 1960 Olst 45:52 45:52
76 ALBERT BRANDERHORST 1967 Diepenveen 45:53 45:53
77 bert van der wal 1955 Deventer 46:05 46:05
78 Frans Kouwenhoven 1968 Lochem 46:11 46:11
79 Jan Pladdet 1963 Colmschate 46:13 46:13
80 Wietske Poorterman 1952 Warnsveld 46:17 46:17
81 Gerrit Vrielink 1951 Raalte 46:22 46:22
82 c slot Laren Gld 46:26 46:26
83 FRANCK TEN BROEKE 1967 Deventer 46:47 46:47
84 Dirkjan Oerhof 1977 Deventer 46:48 46:48
85 Marinus Baltus 1951 Holten 46:56 46:56
86 Ronald Kwint 1965 Deventer 47:00 47:00
87 Hans Wichers Schreur 1965 Apeldoorn 47:04 47:04
88 Olaf Koot 1971 Deventer 47:19 47:19
89 Remco Nijenhuis 1967 Deventer 47:19 47:19
90 Edo Jansen 1971 Bathmen 47:25 47:25
91 Ad Kamphuis 1967 Nijverdal 47:27 47:27
92 Tonny Jansen 1956 Deventer 47:29 47:29
93 leon saris 1990 Utrecht 47:34 47:34
94 Wouter Kolkmann 1992 Deventer 47:37 47:37
95 Martin Bennink 1971 Deventer 47:38 47:38
96 Geert-Jan de Jong 1976 Bathmen 47:38 47:38
97 Arjan Snippers 1974 Hengelo Ov 47:40 47:40
98 Freek Kramker 1962 Deventer 47:40 47:40
99 Thijs Davelaar 1992 Deventer 47:40 47:40
100 Anja Sturris 1970 Lochem 47:44 47:44
101 Harm Wesselink 1963 Lochem 47:45 47:45
102 Joop Groenouwe 1949 Lochem 47:47 47:47
103 Gert-Jan Wijgman 1971 Eefde 47:49 47:49
104 Martijn van Weerdhuize 1974 Lelystad 47:51 47:51
105 Henk Veldhuis 1959 Deventer 48:07 48:07
106 Ralph Schuurman 1960 Deventer 48:08 48:08
107 Hans Vinkenvleugel 1977 Laren Gld 48:11 48:11
108 Edward Keijzer 1968 Deventer 48:16 48:16
109 Margriet Timmerman 1966 Schalkhaar 48:18 48:18
110 Jan in’t Hof 1958 Deventer 48:18 48:18
111 h.harmsen 1967 Lochem 48:19 48:19
112 van Zuilen 1951 Deventer 48:21 48:21
113 Ronald Rumawatine 1957 Enschede 48:23 48:23
114 Jet Moed-Snoek 1959 Hengelo Ov 48:23 48:23
115 Tonnie Bechtle 1951 Gorssel 48:29 48:29
116 Ans Houweling 1960 Warnsveld 48:30 48:30
117 Sander Soeteman 1977 Bathmen 48:31 48:31
118 Roelf van de Ploeg 1967 Deventer 48:34 48:34
119 henk dijkhuis 1960 Goor 48:38 48:38
120 Gerrit Groot Nuelend 1971 Almen 48:41 48:41
121 JEROEN WIENDSMA 1962 Harfsen 48:47 48:47
122 Adrie Schieven 1964 Joppe 48:47 48:47
123 Cees van Rij 1967 Deventer 48:48 48:48
124 GONNIE VELDINK 1977 Hengelo Gld 48:52 48:52
125 Danny Tol 1989 Apeldoorn 48:53 48:53
126 Marij Aarntzen 1958 Zutphen 48:53 48:53
127 Patricia Isselman 1971 Zutphen 49:00 49:00
128 Bert De Waal 1954 Deventer 49:01 49:01
129 Gerda van Weij 1963 Leuvenheim 49:05 49:05
130 Jan ‘t Hooft 1955 Borne 49:07 49:07
131 GERARD VELDMATE 1960 Schalkhaar 49:10 49:10
132 ALFONS JEURNINK 1963 Schalkhaar 49:10 49:10
133 Mike ‘t Hoen 1973 Bathmen 49:14 49:14
134 Johan Roetert 1962 Bathmen 49:19 49:19
135 Henk Overbosch 1957 Apeldoorn 49:22 49:22
136 Annelies Kok 1977 Deventer 49:36 49:36
137 Anne Kluivers 1981 Zutphen 49:41 49:41
138 Joop Steenbruggen 1955 Deventer 49:44 49:44
139 Els Droppers 1983 Winterswijk 49:47 49:47
140 Agnes Pol 1960 Twello 49:51 49:51
141 Robert Swijtink 1953 Deventer 49:53 49:53
142 Toon Woerman 1955 Deventer 49:58 49:58
143 Monique van ‘t Erve 1977 Eefde 50:02 50:02
144 ADELE HEERTS 1965 Deventer 50:02 50:02
145 Jos Siemelink 1957 Deventer 50:03 50:03
146 GERARD TIMMER 1964 Warnsveld 50:06 50:06
147 Willem Naryoks 1944 Apeldoorn 50:09 50:09
148 Robert IJkens 1981 Deventer 50:13 50:13
149 renske koordeman 1981 Zutphen 50:13 50:13
150 Alfred Wijnen 1959 Steenderen 50:17 50:17
151 Gerti van der Meij 1966 Bathmen 50:32 50:32
152 Frans Heering 1962 Enter 50:34 50:34
153 Kees Engelen 1950 Deventer 50:38 50:38
154 Joop Oude Bos 1957 Goor 50:47 50:47
155 Johan Smit 1961 Deventer 50:51 50:51
156 PAUL VERBRUG 1956 Deventer 50:52 50:52
157 Maaike Janssen 1987 Zutphen 50:53 50:53
158 Marc Riesewijk 1971 Deventer 50:53 50:53
159 Steven Meijerhof 1966 Bathmen 50:53 50:53
160 Tonny Holleboom 1953 Broekland Ov 50:56 50:56
161 Marinus Jaspers 1949 Olst 51:05 51:05
162 Nils Leemans 1961 Deventer 51:06 51:06
163 Menco van Weringh 1950 Laren Gld 51:13 51:13
164 Daniëlle Jansen 1973 Twello 51:16 51:16
165 BERT BROK 1953 Warnsveld 51:22 51:22
166 roland thijssen 1982 Amsterdam 51:28 51:28
167 Arjan Bijl 1968 Gorssel 51:34 51:34
168 Albert Kalfsterman 1961 Harfsen 51:35 51:35
169 ilja saris 1987 Maastricht 51:35 51:35
170 Rob van Gelder 1962 Deventer 51:37 51:37
171 Floor Pothof 1969 Lochem 51:37 51:37
172 Jesse Overbosch 1998 Apeldoorn 51:42 51:42
173 Evert Wools 1952 Brummen 51:44 51:44
174 Vruggink 1945 Brummen 51:44 51:44
175 mirjam buesink 1977 Lochem 51:48 51:48
176 Monique van der Meij 1967 Bathmen 51:52 51:52
177 Cobi Kolkman 1959 Twello 51:58 51:58
178 Lloyd Mantle 1965 Bathmen 52:03 52:03
179 Gerrite Meijer 1957 Enschede 52:07 52:07
180 alfons saris 1953 Deventer 52:09 52:09
181 Tineke van Vliet 1955 Zutphen 52:18 52:18
182 Geert wendt 1969 Zutphen 52:22 52:22
183 Harry Willems 1959 Deventer 52:28 52:28
184 Marjo verwoest 1967 Deventer 52:39 52:39
185 Lienke Kooistra 1966 Deventer 52:41 52:41
186 Janny Vrielink 1951 Raalte 52:46 52:46
187 Johan Meenink 1940 Neede 52:51 52:51
188 FERRY TIMMERMAN 1953 Zutphen 52:55 52:55
189 Marion Groeneweg 1971 Dieren 52:55 52:55
190 Lenie Willems 1964 Brummen 52:55 52:55
191 Minie Paul 1953 Deventer 52:57 52:57
192 Marike Hagedoorn 1965 Hengelo Ov 53:00 53:00
193 Annie Hagen 1957 Deventer 53:00 53:00
194 Hans Winkels 1960 Deventer 53:14 53:14
195 frans mattaar 1953 Deventer 53:27 53:27
196 Marjon Jansen 1976 Arnhem 53:39 53:39
197 Marlène Jansen 1963 Schalkhaar 53:43 53:43
198 Erik Bechtle 1958 Gorssel 53:48 53:48
199 Gerrit Schepers 1953 Laren Gld 53:52 53:52
200 Piet Ypma 1947 Lettele 53:53 53:53
201 ARNO DE BONT 1964 Zutphen 54:08 54:08
202 Anita Liesting 1963 Borculo 54:11 54:11
203 Rick de Wild 1963 Zutphen 54:18 54:18
204 Theo van Halteren 1938 Deventer 54:22 54:22
205 Sabine Oude Bos 1984 Goor 54:25 54:25
206 frans welling 1950 Harfsen 54:33 54:33
207 Chantall van Bogget 1970 Hummelo 54:39 54:39
208 Bertie Barendsen 1949 Zutphen 54:40 54:40
209 Wim Modderkolk 1965 Brummen 54:43 54:43
210 Wibe Wissink 1970 Brummen 54:44 54:44
211 Rob ten Hove 1966 Bathmen 54:57 54:57
212 Henk Kok 1949 Deventer 54:59 54:59
213 PBF. van der Tuuk 1954 Borne 55:09 55:09
214 Thea Kok 1959 Hengelo Ov 55:09 55:09
215 Elke Schoneveld 1989 Nijmegen 55:13 55:13
216 Koedie Arling 1979 Deventer 55:16 55:16
217 ANS ACHTERKAMP 1958 Deventer 55:17 55:17
218 Karin Hibma 1967 Gorssel 55:18 55:18
219 Gerhard Borkent 1944 Deventer 55:19 55:19
220 Martin Ververda 1962 Diepenveen 55:29 55:29
221 Alice Korenromp 1965 Hengelo Ov 55:30 55:30
222 Manon Verhagen 1983 Goirle 55:42 55:42
223 Alies Logt 1970 Schalkhaar 56:01 56:01
224 Fred Poliste 1948 Deventer 56:11 56:11
225 JOLANDA JONKER 1965 Zutphen 56:11 56:11
226 Wim Willemsen 1957 Zutphen 56:30 56:30
227 eric janie 1964 Schalkhaar 56:36 56:36
228 ineke kemper 1964 Holten 56:37 56:37
229 Johan Bonekamp 1949 Gorssel 56:38 56:38
230 Irma Jansen 1972 Ruurlo 56:42 56:42
231 Amyke Veurink 1967 Zwolle 56:53 56:53
232 Astrid Offringa 1975 Zutphen 56:58 56:58
233 Henk Jacobs 1943 Diepenveen 57:00 57:00
234 ERIKA TIMMER 1968 Warnsveld 57:00 57:00
235 Ans Hilberink 1960 Deventer 57:04 57:04
236 Karin Koers 1969 Twello 57:08 57:08
237 Jan de Vries 1958 Gorssel 57:09 57:09
238 Arnaud van Meeteren 1948 Deventer 57:09 57:09
239 Jane Voskamp 1960 Gorssel 57:09 57:09
240 Ineke de Haan 1956 Deventer 57:19 57:19
241 Marit Ridt 1977 Deventer 57:19 57:19
242 Henk Gieteling 1954 Deventer 57:56 57:56
243 jvon van eekert-brinkm 1966 Schalkhaar 58:12 58:12
244 Jolande de Greeff 1964 Deventer 58:44 58:44
245 Erik Berenpas 1965 Zutphen 58:45 58:45
246 Monique Holterman 1956 Deventer 58:51 58:51
247 Anke Kieviet 1964 Schalkhaar 58:53 58:53
248 Catrien Wientjes 1972 Zutphen 58:59 58:59
249 Erna Verhoeven 1964 Haarlo 59:00 59:00
250 Janet Dekker-Coeleman 1968 Zutphen 59:13 59:13
251 Gerrie de Greeff 1938 Joppe 59:19 59:19
252 Ria Schoolderman 1945 Eefde 59:19 59:19
253 Liane van der Veen 1972 Zutphen 59:35 59:35
254 Janet Schermerhorn 1961 Deventer 59:38 59:38
255 Jannie Hissink 1949 Borculo 59:38 59:38
256 Ynze Hooysma 1990 Kring van Dorth 1:01:05 1:01:05
257 Abe Rijpma 1961 Epse 1:01:09 1:01:09
258 Wilma Stapel 1964 Gorssel 1:01:09 1:01:09
259 Jildou de Jong 1979 Zutphen 1:01:10 1:01:10
260 daan verhoeren 1967 Rijswijk Zh 1:01:11 1:01:11
261 Liesbeth Nijholt 1966 Almelo 1:01:27 1:01:27
262 Cindy Vosselman 1977 Bathmen 1:02:09 1:02:09
263 Scilla Riphagen 1965 Deventer 1:02:35 1:02:35
264 KARIN WISSINK 1966 Zutphen 1:03:39 1:03:39
265 YVONNE KRIJGH 1973 Keijenborg 1:03:40 1:03:40
266 DANIELLE WISSINK 1973 Voorst gem Voorst 1:03:40 1:03:40
267 Jan Schepers 1941 Warnsveld 1:04:21 1:04:21
268 Barbara Kölzer 1974 Bathmen 1:04:35 1:04:35
269 Willemien Vels 1983 Bathmen 1:04:38 1:04:38
270 A Weijel 1939 Zutphen 1:04:59 1:04:59
271 Erik Sambros 1963 Gorssel 1:09:39 1:09:39
272 Jan Lier 1935 Zutphen 1:10:54 1:10:54
10 EM, 10 ENGELSE MIJL
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Johan Kats 1969 Deventer 58:58 58:58
2 Dirk Hoekman 1962 Bathmen 1:01:16 1:01:16
3 Gerard Limbeek 1961 Dieren 1:01:23 1:01:23
4 Marc Debets 1968 Utrecht 1:03:41 1:03:41
5 Irene Kalter 1968 Deventer 1:04:03 1:04:03
6 Stefan Nijenhuis 1978 Deventer 1:05:10 1:05:10
7 René Nijman 1971 Goor 1:05:46 1:05:46
8 Remco Greven 1973 Deventer 1:06:17 1:06:17
9 casper bekken 1963 Schalkhaar 1:06:49 1:06:49
10 Esmé Möricke 1979 Laren Gld 1:07:06 1:07:06
11 Huub van Hout 1965 Bussum 1:07:33 1:07:33
12 Richard Rutten 1965 Schalkhaar 1:08:17 1:08:17
13 Larbi El Ouahbi 1962 Deventer 1:08:25 1:08:25
14 Wouter Ribbink 1979 Dieren 1:10:04 1:10:04
15 john norda 1969 Goor 1:10:35 1:10:35
16 Simon Kok 1964 Deventer 1:10:38 1:10:38
17 John van Kemenade 1966 Deventer 1:10:52 1:10:52
18 Nico ten Bokkel 1963 Warnsveld 1:11:21 1:11:21
19 MARCHEL TURNHOUT 1970 Warnsveld 1:11:31 1:11:31
20 Tonnie de Winter 1964 Deventer 1:11:37 1:11:37
21 Mark Schipper 1986 Deventer 1:12:01 1:12:01
22 Gerard Markvoort 1961 Ruurlo 1:12:12 1:12:12
23 Wim Janssen 1960 Laren Gld 1:12:15 1:12:15
24 ERIC DE JONGE 1966 Bathmen 1:12:33 1:12:33
25 m. peereboom 1973 Bathmen 1:12:37 1:12:37
26 XYLANDER KROON 1967 Deventer 1:12:49 1:12:49
27 Emiel Huizinga 1979 Laren Gld 1:12:49 1:12:49
28 roland bingen 1966 Deventer 1:12:54 1:12:54
29 Aernout Baarsma 1971 Oosterbeek 1:13:41 1:13:41
30 René Sterk 1963 Twello 1:13:48 1:13:48
31 Ton ten Have 1951 Vorden 1:13:51 1:13:51
32 Anita Spieker 1962 Deventer 1:13:58 1:13:58
33 Edwin Kieviet 1960 Schalkhaar 1:14:17 1:14:17
34 Hans Spieker 1960 Deventer 1:14:26 1:14:26
35 Richard Groters 1970 Zutphen 1:14:30 1:14:30
36 Jildou de Jong 1981 Zutphen 1:14:41 1:14:41
37 johan franksen 1976 Goor 1:14:41 1:14:41
38 dinand rossing 1966 Markelo 1:14:55 1:14:55
39 Marc Diepmaat 1963 Warnsveld 1:15:16 1:15:16
40 eduard vossebeld 1964 Holten 1:15:27 1:15:27
41 Hans Scholten 1970 Deventer 1:15:32 1:15:32
42 Cas de Roos 1968 Culemborg 1:15:42 1:15:42
43 Mieke Hekkers 1964 Deventer 1:15:52 1:15:52
44 rene korte 1961 Almelo 1:15:55 1:15:55
45 Hans Uijen 1966 Holten 1:16:04 1:16:04
46 Wim Klein Baltink 1964 Kring van Dorth 1:16:04 1:16:04
47 De Haas 1962 Deventer 1:16:08 1:16:08
48 Martijn Fransen 1970 Joppe 1:16:12 1:16:12
49 Hans Houweling 1962 Warnsveld 1:16:52 1:16:52
50 VINCENT HEERING 1964 Goor 1:17:00 1:17:00
51 Cas Bakker 1972 Deventer 1:17:07 1:17:07
52 Patric Roes 1970 Hummelo 1:17:23 1:17:23
53 Andy Hofstede 1972 Zutphen 1:17:40 1:17:40
54 Martin Veldkamp 1964 Bathmen 1:17:54 1:17:54
55 Jans Kirchhoff 1953 Bathmen 1:18:06 1:18:06
56 Theo Kosters 1949 Goor 1:18:18 1:18:18
57 Bert Dijkhuis 1964 Hengelo Ov 1:18:26 1:18:26
58 Wim Gudde 1950 Vorden 1:18:31 1:18:31
59 BERNARD NENBERMAN 1947 Epse 1:18:37 1:18:37
60 Max Eijer 1973 Schalkhaar 1:18:47 1:18:47
61 Phil de Lange 1965 Deventer 1:18:54 1:18:54
62 Paul van de Poel 1951 Bathmen 1:19:19 1:19:19
63 JOHN POLGRA 1961 Twello 1:19:37 1:19:37
64 PETER KEYL 1964 Schalkhaar 1:19:45 1:19:45
65 Gerd de Lange 1966 Doetinchem 1:20:06 1:20:06
66 Daphne Stroobants 1972 Deventer 1:20:13 1:20:13
67 Hans Vraffener 1958 Holten 1:20:18 1:20:18
68 Thimo Huisman 1975 Deventer 1:20:31 1:20:31
69 Eppie Wuestman 1961 Holten 1:20:47 1:20:47
70 arthuur wuestman 1964 Vierakker 1:20:47 1:20:47
71 Henk Pieffen 1970 Holten 1:20:47 1:20:47
72 Heidi Veneklaas 1968 Holten 1:21:19 1:21:19
73 Marten Heijs 1962 Deventer 1:21:20 1:21:20
74 Aafje Voetberg 1959 Amsterdam 1:21:21 1:21:21
75 Kristiaan Meilink 1981 Lochem 1:21:24 1:21:24
76 Manno van der Sluis 1975 Deventer 1:21:43 1:21:43
77 Roel Ribbink 1946 Dieren 1:21:49 1:21:49
78 Gert van Otterloo 1957 Twello 1:21:52 1:21:52
79 Wim Jansen 1957 Bathmen 1:21:57 1:21:57
80 Hilko Kosterman 1970 Deventer 1:22:08 1:22:08
81 PASCAL GRENTEN 1972 Deventer 1:22:22 1:22:22
82 Bert van Dijk 1968 Deventer 1:22:25 1:22:25
83 gertjan akkers 1967 Deventer 1:22:31 1:22:31
84 r.petlinga 1956 Emmeloord 1:22:34 1:22:34
85 Mans Veldsink 1957 Dedemsvaart 1:22:46 1:22:46
86 tom van uem 1948 Borculo 1:22:50 1:22:50
87 WIM JUTTER 1956 Warnsveld 1:23:03 1:23:03
88 lianne arling 1969 Schalkhaar 1:23:05 1:23:05
89 Marcel Lichtenbeld 1964 Warnsveld 1:23:13 1:23:13
90 Gerard Zennipman 1959 Deventer 1:23:17 1:23:17
91 bart huiskamp 1960 Markelo 1:23:24 1:23:24
92 Dick Sijtsma 1967 Utrecht 1:23:48 1:23:48
93 Erik Bruntink 1957 Warnsveld 1:24:05 1:24:05
94 Frank Wijsman 1958 Voorst gem Voorst 1:24:24 1:24:24
95 Sjoerd Hooijsma 1983 Zwolle 1:24:29 1:24:29
96 henk schermerhorn 1958 Deventer 1:24:34 1:24:34
97 Hein van der Woerdt 1951 Delden 1:24:43 1:24:43
98 Einte Rinsma 1953 Enschede 1:24:44 1:24:44
99 Arjan Eggink 1964 Markelo 1:25:10 1:25:10
100 Léon TROMP 1950 Lochem 1:25:13 1:25:13
101 Henk Schreurs 1947 Deventer 1:25:27 1:25:27
102 Dirk Kok 1957 Almen 1:25:31 1:25:31
103 Waldo de Boer 1962 Bennekom 1:25:47 1:25:47
104 Gerben Neier 1972 Frankfurt 1:26:04 1:26:04
105 Jan van der Lee 1968 Wageningen 1:26:10 1:26:10
106 alfons oosterwijk 1958 Lettele 1:26:16 1:26:16
107 Peter van der Steege 1954 Gorssel 1:26:26 1:26:26
108 Agnes Lenferink 1955 Warnsveld 1:26:36 1:26:36
109 Willeke Evertse 1966 Zutphen 1:26:36 1:26:36
110 Sarah Reijenga-Sinay 1973 Warnsveld 1:26:56 1:26:56
111 Anton Jeurnink 1956 Deventer 1:27:49 1:27:49
112 johan aalpoel 1962 Markelo 1:27:53 1:27:53
113 Ina Jonker 1962 Bathmen 1:27:58 1:27:58
114 ANNELIEK ELTINK 1970 Brummen 1:27:58 1:27:58
115 Bob Speelberg 1957 Diepenveen 1:28:00 1:28:00
116 Nicole Cloosterman 1970 Bathmen 1:28:01 1:28:01
117 Kees Bozelie 1944 Medemblik 1:28:02 1:28:02
118 Cees van Zuijlen 1949 Noordwijk Zh 1:28:13 1:28:13
119 Jan Meilink 1952 Kring van Dorth 1:28:43 1:28:43
120 Richard Verbeek 1968 Wageningen 1:28:54 1:28:54
121 Sonja Bril 1969 Zutphen 1:29:23 1:29:23
122 Dick Otter 1951 Lochem 1:29:34 1:29:34
123 Theo Willemsen 1960 Emmeloord 1:29:41 1:29:41
124 Eddy Mangus 1960 Deventer 1:29:54 1:29:54
125 Jacqueline de Witte 1960 Deventer 1:29:55 1:29:55
126 Anita Foppen 1967 Ermelo 1:29:59 1:29:59
127 René Nieuwenhuis 1956 Apeldoorn 1:29:59 1:29:59
128 Roeland van den Berg 1966 Harfsen 1:30:02 1:30:02
129 Alie Ribbink 1953 Dieren 1:30:16 1:30:16
130 André Pasman 1967 Harfsen 1:31:39 1:31:39
131 Gerry Stegeman 1961 Deventer 1:31:42 1:31:42
132 Jose Driessen 1964 Twello 1:31:42 1:31:42
133 Frans van Gils 1964 Deventer 1:32:29 1:32:29
134 Rudie te Riele 1962 Deventer 1:33:01 1:33:01
135 Ilja Roerig 1971 Harfsen 1:33:11 1:33:11
136 Gerbrand Willemsen 1964 Harfsen 1:33:35 1:33:35
137 Benno Huntink 1958 Doetinchem 1:33:57 1:33:57
138 Cor Terlouw 1945 Bathmen 1:34:27 1:34:27
139 André van Zuylen 1978 Nijkerk Gld 1:34:50 1:34:50
140 Rene Derriv 1941 Barchem 1:35:38 1:35:38
141 Else Tuitert-van den W 1969 Zutphen 1:35:42 1:35:42
142 Henk Hamers 1947 Apeldoorn 1:36:31 1:36:31
143 Grada Asta 1948 Eerbeek 1:37:47 1:37:47
144 Carina Evertse 1965 Apeldoorn 1:37:52 1:37:52
145 Ruud Petrik 1947 Brummen 1:38:37 1:38:37
146 Dennis van Zuijlen 1974 Noordwijk Zh 1:41:23 1:41:23
147 robert sonjer 1966 Amersfoort 1:41:25 1:41:25
148 Wouter Rusman 1962 Deventer 1:45:31 1:45:31
Hartelijk dank voor uw deelname en tot volgend jaar