Uitslagen 23ste Kleine Haarloop 2011

Kring van Dorth – Zondag 16 oktober 2011

2.5 K, 2.5 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mark Broekman 1998 Deventer 10:10
2 Nathan Greven 2002 Zutphen 10:20
3 Sanne Bril 1995 Zutphen 10:24
4 Roy van Os 1999 Nijverdal 10:27
5 Brest van Kempen 2000 Deventer 10:37
6 Fabian de Grefte 2000 Epse 11:38
7 Sjoerd Hesseling 1999 Epse 11:43
8 Marloes Korendijk 1996 Bathmen 11:44
9 Djamèl Oosterwegel 1999 Gorssel 11:54
10 Roel Wierdsma 1996 Zutphen 11:58
11 Jelle Bennink 2001 Deventer 11:59
12 Eva Mensink 2000 Lettele 12:00
13 Jelle Berning 2000 Deventer 12:01
14 Bart de Braak 2001 Epse 12:01
15 Mart Wierdsma 1996 Zutphen 12:06
16 Carst Winter 1999 Bathmen 12:16
17 Femke Bootsma 1999 Deventer 12:18
18 Mira Teunissen 2001 Deventer 12:23
19 Mick Wijgman 2000 Eefde 12:27
20 Tycho Duzijn 2002 Deventer 12:29
21 Mirte Mol 2000 Zutphen 12:34
22 Siebe Deterd 1999 Holten 12:46
23 Teunis Wuestman 2000 Vierakker 12:46
24 Bas Beekhof 2002 Kring van Dorth 12:57
25 Iris Wuestman 2002 Holten 12:59
26 Anouk Korendijk 1996 Bathmen 13:00
27 Olivia Greven 2002 Zutphen 13:00
28 Veerle Mol 2002 Zutphen 13:01
29 Stef Wijgman 2002 Eefde 13:07
30 Guus Wuestman 2004 Vierakker 13:09
31 Anna Oosterwegel 2001 Diepenveen 13:10
32 Johan Beuzel 2001 Laren Gld 13:12
33 Lars Beuzel 1999 Laren Gld 13:13
34 Sybren Dillingh 1999 Epse 13:17
35 Kelly Stegeman 1999 Laren Gld 13:18
36 Niels Oudenampsen 2000 Laren Gld 13:19
37 Els Wesseldijk 2000 Laren Gld 13:21
38 Milan Stegeman 2003 Laren Gld 13:25
39 Meike Berning 2002 Deventer 13:26
40 Sylke Nijkamp 2000 Epse 13:30
41 Jaron Mensink 2002 Lettele 13:41
42 Siert Groote 2004 Zutphen 13:53
43 Silvie Besten 2003 Haarle gem Hellendoo 14:02
44 Pierey 2002 Deventer 14:11
45 Renée Hafkamp 2000 Gorssel 14:12
46 Floor Schat 1999 Harfsen 14:12
47 Lola Oosterwegel 2000 Gorssel 14:13
48 Maud Enderink 2000 Joppe 14:13
49 Sven Bril 2000 Zutphen 14:16
50 Imre Pladdet 2002 Colmschate 14:19
51 Mike ten Broeke 2003 Deventer 14:22
52 Jop Vennink 2004 Deventer 14:25
53 Britt de Winter 1999 Kring van Dorth 14:29
54 Tycho Tuitert 2002 Zutphen 14:30
55 Marije Bootsma 2001 Deventer 14:30
56 Noor Verhoef 2001 Deventer 14:30
57 Erwin klein Baltink 2001 Kring van Dorth 14:31
58 Lies Heijs 2002 Deventer 14:33
59 Leon Goossen 2002 Bathmen 14:43
60 Rolf Deterd 2002 Holten 15:01
61 Maarten Kakes 2002 Deventer 15:04
62 Finn Bordes 2005 Deventer 15:05
63 Kim Beekhof 2000 Kring van Dorth 15:11
64 Anke Beeftink 1964 Holten 15:13
65 Sarah Mensink 2003 Lettele 15:28
66 Wouter Hesseling 2000 Epse 15:29
67 Janneke Schut 2001 Harfsen 16:01
68 Mieke Stegeman 1966 Laren Gld 16:04
69 Mara Eggink 2004 Deventer 16:25
70 Nathalie Holtkuile 1970 Deventer 16:42
71 Anouska Kars 1998 Apeldoorn 17:26
72 Susan Broekman 2002 Deventer 17:37
73 Renee Doornebosch 2002 Zutphen 17:44
74 Inge Beuzel 2005 Laren Gld 17:46
75 Indy Goossen 2004 Bathmen 18:07
76 Tess Verhoef 2003 Bathmen 18:07
77 Kasiemier Kars 2001 Apeldoorn 22:55
6.3 K, 6.3 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Omar Cornelis 1993 Holten 23:22
2 Ruben Borgonjen 1991 Bathmen 24:34
3 Bennie van Schaik Klarenbeek 24:38
4 Huub van den Oever 1967 Bathmen 24:39
5 Mark Wuestman 1992 Harfsen 25:04
6 Wouter Gode 1970 Zutphen 26:41
7 Rick Moezelaar 1963 Ruurlo 26:42
8 Oscar Greven 1998 Zutphen 26:43
9 Arend Jan Loozeman 1966 Olst 26:47
10 Wim Janssen 1960 Laren Gld 27:02
11 Ruben Wassink 1998 Harfsen 27:44
12 Wilma Bos 1958 Zutphen 27:50
13 Rein Wuestman 1959 Harfsen 28:00
14 Rob Blesgraaf 1955 Arnhem 28:03
15 Be Hoving 1959 Veenendaal 28:23
16 Bennie Boveree 1957 Laren Gld 28:30
17 Koen Kakes 1997 Deventer 28:42
18 Rembert Groenman 1961 Dieren 28:43
19 Joeri Groot Bronsvoort 1984 Bathmen 29:05
20 Wouter de Haan 1994 Schalkhaar 29:36
21 Piet van Oosterom 1941 Schalkhaar 29:42
22 Lydia Boegborn 1963 Diepenveen 29:42
23 Kelvin Poortman 1997 Epse 29:50
24 Ans Reusken 1968 Klarenbeek 30:01
25 Diny Hebbink 1958 Hengelo Gld 30:21
26 Mark Valkeman 1986 Harfsen 30:31
27 Matthijs Galesloot 1957 Bunnik 30:37
28 Roy Makkink 1982 Lochem 30:38
29 Henk Haneveld 1966 Zutphen 30:44
30 Mees Botzel 1999 Gorssel 30:44
31 Bas Mentink 1998 Gorssel 30:45
32 Luuk Scholten 1998 Gorssel 30:53
33 Ruud Sanders 1944 Wichmond 30:57
34 Geert Stutvoet 1999 Joppe 30:57
35 Marloes Oosterwegel 1994 Diepenveen 30:58
36 Luke Roerig 1999 Harfsen 31:00
37 Ivar Schout 1976 Amsterdam 31:17
38 Bert Teunissen 1965 Toldijk 31:21
39 Tom Wilgenhof 1986 Harfsen 31:21
40 Theo Koster 1960 Zutphen 31:24
41 Job Heijs 1998 Deventer 31:27
42 Bart Kakes 1999 Deventer 31:33
43 Michel van Seijen 1975 Deventer 31:35
44 Derk Mensink 1962 Olst 31:39
45 Marcel Roerig 1973 Harfsen 31:44
46 Sandra Hout 1962 Brummen 32:03
47 Johan van Ittersum 1972 Deventer 32:06
48 Gerda van Weij 1963 Leuvenheim 32:09
49 Gerda Nij Bijvank 1958 Haarle gem Hellendoo 32:10
50 Jesper Nachtegaal 1998 Gorssel 32:23
51 Roeland van den Berg 1966 Harfsen 32:24
52 Harriet Ebbink 1970 Eefde 32:51
53 Harry Reugebrink 1968 Hengelo Gld 32:52
54 Bertine Bielderman 1991 Nijmegen 32:57
55 Hans Nieuwenhuis 1984 Diepenveen 32:58
56 Robin Koenis 2001 Holten 33:02
57 Hanneke Bulten 1980 Ede Gld 33:26
58 Diane Wassink 1967 Harfsen 33:42
59 Saskia Henskens 1965 Deventer 33:55
60 Gerard Hurleman 1947 Schalkhaar 34:21
61 Annemieke Blous 1955 Bathmen 34:30
62 Suzanne Makkink 1980 Warnsveld 34:31
63 Dorien Janssen 1993 Laren Gld 34:44
64 Han Grobbe 1965 Schalkhaar 34:45
65 Géke Wuestman 1960 Harfsen 34:55
66 Marlieke Janssen 1990 Laren Gld 34:56
67 Marian Galesloot 1994 Bunnik 34:57
68 Anke koordeman 1985 Zutphen 35:02
69 Nico Kamphuis 1968 Deventer 35:09
70 Paul van Os 1958 Nijverdal 35:15
71 Antan Buis 1984 Eefde 35:18
72 Janny Vrielink 1951 Raalte 35:23
73 Eveline Snel 1966 Deventer 35:24
74 Annelies Vis 1991 Rijssen 35:28
75 Joke Bennink 1949 Deventer 35:28
76 Inge Bekhuis 1982 Deventer 35:37
77 Ine Horstink 1957 Hengelo Gld 35:40
78 Ted Vijselaar 1968 Lochem 35:42
79 Karin Komdeur 1963 Gorssel 35:56
80 Marije Vlaswinkel 1978 Deventer 36:10
81 Dico Oprel 1954 Zutphen 36:12
82 Annet te Winkel 1969 Joppe 36:23
83 Daan Bargerbos 1962 Gorssel 36:25
84 Gerrit Veldink 1946 Laren Gld 36:27
85 Annette Blom 1969 Bathmen 36:28
86 Henriette Schoemaker 1971 Gorssel 36:28
87 Diny Vlaswinkel 1952 Deventer 36:37
88 Gerard kolkman 1958 Twello 36:49
89 Antien Pasman 1970 Harfsen 36:50
90 Lidwien Hilge 1962 Laren Gld 36:50
91 Anke Kieviet 1965 Schalkhaar 36:50
92 Cobi Kolkman 1959 Twello 36:53
93 Gera Kaemingk 1965 Vorden 36:57
94 Petra Halma 1968 Toldijk 36:58
95 Nanke Dekker 1975 Zwolle 37:03
96 Marcel Broekman 1966 Deventer 37:06
97 Rianne Arts 1971 Schalkhaar 37:07
98 Ingrid Zieverink 1968 Ruurlo 37:21
99 Gerda van der Wiel 1968 Deventer 37:24
100 Mark Meinders 1971 Deventer 37:24
101 Nienke Bluemink 1988 Laren Gld 37:25
102 Ankie Saaltink 1964 Laren Gld 37:27
103 Alies Hogeweij 1977 Hall 37:28
104 Emma Wijnbergen 1969 Zutphen 37:38
105 Helena Beumer 1967 Deventer 37:38
106 Ceciel Meijer 1962 Colmschate 37:44
107 Jeanet van de Mortel 1962 Laren Gld 37:44
108 Gerda Holterman-Temmin 1958 Laren Gld 37:46
109 Bert Harkink 1947 Almen 37:50
110 Astrid Zijlstra 1960 Lekkum 37:58
111 Maarlijn Weening 1978 Amsterdam 38:03
112 Sjef van Hoorn 1951 Lochem 38:03
113 Fannie Hagendoorn 1986 Groningen 38:04
114 Yvon van Eekert-Brinkm 1966 Schalkhaar 38:04
115 Erica Haneveld 1965 Zutphen 38:05
116 Gerry Eilers 1960 Lochem 38:06
117 Janny Dijkstra 1953 Zutphen 38:07
118 Jerry Kolkman 1958 Deventer 38:15
119 Kwakkel Yvonne 1973 Deventer 38:35
120 Marleen Jansen 1959 Laren Gld 38:40
121 Marry Riezebos 1955 Laren Gld 38:43
122 Miriam Heijs 1970 Deventer 38:45
123 Ingrid Haan 1968 Amsterdam 38:45
124 Johan Luijting 1947 Laren Gld 38:46
125 Jenny Ketel 1956 Gorssel 38:48
126 Jeroen Dekker 1974 Zwolle 38:51
127 Kristel Broer 1972 Eefde 38:57
128 Miranda van Zeijst 1973 Vorden 39:11
129 Josje Blesgraaf 1959 Arnhem 39:16
130 Lydia van de Berg 1964 Zutphen 39:27
131 Douwe Esschendal 1989 Diepenveen 39:32
132 Judith Hafkamp 1975 Bathmen 39:35
133 Elma Vonk 1964 Epse 39:37
134 Judith Heilijgers 1982 Lochem 39:38
135 Leonie Jansen 1976 Deventer 39:39
136 Remco Broekhuis 1991 Deventer 39:50
137 Floor Verhoef 1973 Bathmen 39:50
138 Karin Leeftink 1975 Bathmen 39:50
139 Annie Dijkstra 1966 Gorssel 40:04
140 Ellen Wassink 1970 Lochem 40:12
141 Annette Bannink 1969 Laren Gld 40:24
142 Marijke Baarspul-Mokki 1955 Deventer 40:26
143 Margriet Bargebos 1959 Zoetermeer 40:31
144 Leidy Jeronimus 1965 Deventer 40:38
145 Harmke Luijting 1979 Zutphen 40:49
146 Karin Rutgers 1960 Deventer 40:53
147 Wilja Oudenampsen 1969 Harfsen 40:53
148 Janny Janssen 1961 Laren Gld 40:56
149 Annet Wichers 1968 Harfsen 40:58
150 Carola van Dijk 1973 Eefde 41:07
151 Chantal Bannink 1983 Holten 41:24
152 Petra Ridder 1967 Heerhugowaard 41:26
153 Esther Brandenhorst 1969 Diepenveen 41:32
154 Verena Brandenhorst 2000 Diepenveen 41:32
155 Hanneke van den Berg 1970 Harfsen 41:34
156 Lies Philippo 1967 Deventer 41:39
157 Gerrit Jan Bolink 1939 Bathmen 41:51
158 Wendy Bronsvoort 1977 Holten 41:52
159 Bert de Lange 1945 Bathmen 41:52
160 Ma Schrijver 1972 Gorssel 42:36
161 Judith Stukker 1970 Zutphen 42:40
162 Judth van Weerdhuizen 1974 Lelystad 44:12
163 Gea Braam 1965 Deventer 45:21
164 Géke Bannink 1971 Laren Gld 47:31
165 Walter van Zetten 1968 Gorssel 50:02
9.7 K, 9.7 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Norbert Korten 1969 Schalkhaar 35:16
2 Corné van Kempen 1967 Deventer 35:29
3 Jan van den Broek 1964 Deventer 36:13
4 Adriaan van de Eelaart 1974 Gorssel 37:07
5 Marten van der Veen 1959 Deventer 37:49
6 André Nij Bijvank 1959 Haarle gem Hellendoo 37:58
7 Ad van de Kar 1953 Lochem 38:31
8 Gerrit Valkeman 1959 Zutphen 38:42
9 Hendri Timmerman 1966 Schalkhaar 38:52
10 Kees Beltman 1977 Deventer 39:25
11 Ronald Verstappen 1956 Deventer 39:28
12 Albert Willemsen 1963 Goor 39:51
13 Mendel in t Veld 1978 Twello 39:58
14 Martijn Wesselink 1969 Doesburg 40:01
15 Theo Vloedgraven 1957 Lochem 40:13
16 Gerard Gerritsen 1954 Deventer 40:20
17 Herman Broekhuis 1964 Deventer 41:07
18 Tom Eikmans 1960 Velp Gld 41:35
19 Otto Zeijpveld 1958 Laren Gld 41:37
20 Koen Scheltema 1971 Eefde 42:09
21 Joost Meijers 1964 Goor 42:14
22 Eddy Hertsenberg 1962 Lochem 42:25
23 Ladra Dremd 1978 Lettele 42:49
24 Edwin Kieviet 1960 Schalkhaar 42:54
25 Bob Nahuis 1982 Bathmen 42:57
26 Erwin Tuitert 1966 Zutphen 43:06
27 Simon Wit 1986 Amsterdam 43:11
28 Ap Onis 1950 Gorssel 43:57
29 Herman Oltvoort 1956 Laren Gld 44:02
30 Arno Manschot 1968 Apeldoorn 44:03
31 Harry Hulman 1958 Schalkhaar 44:05
32 Wietse Koot 1997 Schalkhaar 44:06
33 Willy Homberg 1962 Gorssel 44:17
34 Daniel Hoenderdos 1981 Bovenkarspel 44:26
35 Jan Stegeman 1964 Laren Gld 44:31
36 Sander Broekman 1997 Deventer 44:32
37 Jeroen Koetsier 1983 Zutphen 44:32
38 Frank Schipper 1969 Deventer 44:37
39 Ed Thien 1955 Olst 44:38
40 Tino Verburg 1960 Olst 44:42
41 Enrico Koerts 1967 Holten 44:52
42 Edwin Kersten 1976 Zutphen 44:59
43 Jan Wesseldijk 1960 Laren Gld 45:04
44 Toon Woertman 1955 Deventer 45:08
45 Jeroen Koot 1964 Schalkhaar 45:09
46 Wouter Kolkmann 1992 Deventer 45:14
47 Thijs Davelaar 1992 Deventer 45:14
48 Olaf Koot 1971 Deventer 45:21
49 Jan Rood 1945 Bathmen 45:30
50 Liesbeth Brinkman 1966 Gorssel 45:33
51 Bert Dijkhuis 1964 Hengelo Ov 45:40
52 John van Zuijlen 1954 Gorssel 45:43
53 Gerald Oldeman 1968 Zutphen 46:04
54 Bas Oldenburg 1964 Barchem 46:05
55 Martin Enderink 1966 Joppe 46:08
56 Anke Arts 1962 Warnsveld 46:09
57 Geurt Liet 1951 Zutphen 46:14
58 Wilma Fraas 1962 Laren Gld 46:19
59 John Pelgröm 1961 Twello 46:24
60 Bernard Nengerman 1947 Epse 46:28
61 Martijn van Veldhuizen 1974 Lelystad 46:36
62 Martin Bennink 1971 Deventer 46:42
63 Hans Vinkenvleugel 1977 Laren Gld 46:43
64 Kristiaan Meilink 1981 Lochem 46:46
65 Gerrit Vrielink 1951 Raalte 46:49
66 Gert-jan Wijgman 1971 Eefde 46:53
67 Peter Toorneman 1958 Harfsen 46:54
68 Hans Lammertink 1965 Geesteren Gld 46:57
69 Senly van der Heiden 1981 Zutphen 46:59
70 Don de Ridder 1955 Olst 47:08
71 Danny Tol 1989 Apeldoorn 47:10
72 Erik v.d. Meer 1962 Zutphen 47:11
73 Kim Bosch 1980 Lochem 47:14
74 Tim Boschers 1997 Schalkhaar 47:15
75 Gerrit Enderink 1964 Joppe 47:18
76 Anne Kluivers 1981 Zutphen 47:22
77 Eefje Besten 1966 Haarle gem Hellendoo 47:28
78 Gert van Oorspronk 1956 Apeldoorn 47:38
79 Judith van der Kleij 1971 Deventer 47:42
80 Schieven 1964 Joppe 47:44
81 Henk Dijkhuis 1960 Goor 47:45
82 Joop Groenouwe 1949 Lochem 47:45
83 Erik Goudswaard 1967 Eibergen 48:06
84 Ralph Schuurman 1960 Deventer 48:19
85 Tonnie Bechtle 1951 Gorssel 48:19
86 Jacques van Trijp 1947 Bathmen 48:37
87 Eddy Mangnus 1960 Deventer 48:45
88 Henk Overbosch 1957 Apeldoorn 48:51
89 Jacob Pander 1957 Zutphen 48:54
90 Tonny Jansen 1956 Deventer 49:04
91 Silvia Lucassen 1963 Vorden 49:14
92 Dick Sijtsma 1967 Utrecht 49:14
93 Barbara Fabels 1965 Schalkhaar 49:15
94 Richard de Jong 1967 Warnsveld 49:26
95 Jan in t Hof 1958 Deventer 49:26
96 Herwin Liet 1981 Zutphen 49:28
97 Nils Leemans 1961 Deventer 49:30
98 Karin Koers 1969 Twello 49:30
99 Johan Smit 1961 Deventer 49:32
100 Rayomnd Hummelink 1968 Lichtenvoorde 49:42
101 Aert Stutvoet 1997 Joppe 49:50
102 Menco van Weringh 1950 Laren Gld 49:50
103 Elly Neijland 1954 Deventer 49:52
104 Marie-cecile Stutvoet 1965 Joppe 49:57
105 Peter van Zanten 1959 Zutphen 50:12
106 Jan Braam 1951 Borculo 50:19
107 Gosse Lezwijn 1992 Harderwijk 50:21
108 Dania Wijtler 1980 Groningen 50:23
109 Gerti van der Meij 1966 Bathmen 50:25
110 Jesse Oosterbosch 1989 Apeldoorn 50:48
111 Margriet Timmerman 1966 Schalkhaar 50:49
112 Erik Dikkers 1971 Bathmen 51:28
113 Marcel Boschers 1960 Schalkhaar 51:33
114 Janine Duiven 1959 Harderwijk 51:36
115 Paul Knuvers 1949 Borculo 51:42
116 Peter Paul Meijborg 1964 Colmschate 51:49
117 Ruud Franz 1961 Lettele 51:50
118 Janneke Hofmeijer 1969 Deventer 51:51
119 Els Droppers 1983 Winterswijk 51:52
120 Lloyd Mantle 1965 Bathmen 51:53
121 Kim Hermans 1988 Twello 51:54
122 Anke Weijenborg 1962 Zutphen 51:59
123 Minie Paul 1953 Deventer 52:02
124 Dina Jansen 1952 Arnhem 52:23
125 Steef van Alphen 1956 Apeldoorn 52:27
126 Hennie Homberg 1961 Gorssel 52:33
127 Lienke Kooistra 1966 Deventer 52:41
128 Theo van Halteren 1938 Deventer 52:45
129 Engelien Kuijpers 1966 Laren Gld 52:46
130 Albertine Regelink 1979 Zutphen 52:48
131 Paul Menzing 1957 Enschede 53:14
132 Gea Wilgenhof 1968 Kring van Dorth 53:27
133 Marlene Jansen 1963 Schalkhaar 53:32
134 Annemarie Smits 1962 Deventer 53:32
135 Jantien Geerling 1962 Schalkhaar 53:36
136 Harmen Groenouwe 1982 Bathmen 53:39
137 Gerrit ter Keurs 1963 Bathmen 53:42
138 Irma Jansen 1972 Ruurlo 53:47
139 Manno van der Sluis 1975 Deventer 53:48
140 Ivar Westra 1975 Deventer 53:51
141 Ina Nijhof-Langenkamp 1970 Laren Gld 53:51
142 Anita Jimmink 1970 Harfsen 54:10
143 J.P. de Vries 1958 Gorssel 54:12
144 Ankie Heebink 1962 Hengelo Gld 54:15
145 Gerard de Ruiter 1956 Almen 54:18
146 Frans Mattaar 1953 Deventer 54:20
147 Marcel Berends 1963 Warnsveld 54:26
148 Han Keijzer 1943 Bathmen 54:36
149 Florence Bloemkolk 1981 Amsterdam 54:44
150 Ariane Pille 1958 Diepenveen 54:44
151 Annemieke Winkel 1992 Epse 54:45
152 Jacqueline Groenewegen 1964 Diepenveen 54:45
153 Christine Moolenaar 1961 Zutphen 54:48
154 Ron Bobbink 1976 Gorssel 54:49
155 Leendert Stutvoet 1959 Joppe 54:51
156 Wil Schenk 1953 Bathmen 54:52
157 Erik Bechtle 1958 Gorssel 55:00
158 Henk Kok 1949 Deventer 55:02
159 Dennis Jongman 1978 Zwolle 55:07
160 Jaap Jongman 1953 Zwolle 55:08
161 Henk Jongman 1949 Lelystad 55:42
162 Paul Scholten 1959 Gorssel 55:51
163 Diana Brinkman 1960 Bathmen 55:59
164 Christien Budding 1968 Holten 56:03
165 Jurjen Pille 1962 Diepenveen 56:11
166 Jolanda Arling 1979 Deventer 56:19
167 Ans Achterkamp 1958 Deventer 56:20
168 Jan Jongman 1947 Elburg 56:24
169 Gerhard Borkent 1944 Deventer 56:26
170 Ailsa Michiels 1957 Rheden 56:29
171 Susanne Broekhuijs 1974 Schalkhaar 56:42
172 Ancy Bolt 1961 Lochem 56:43
173 Frans Welling 1950 Harfsen 57:11
174 Liesbeth Nijholt 1966 Almelo 57:17
175 Myrte Koolman 1980 Deventer 57:19
176 Jannemiek Harmsen 1976 Diepenveen 57:19
177 Janet Schermerhorn 1961 Deventer 57:25
178 Hans van bommel 1957 Deventer 57:33
179 Sanne van Toor 1964 Bathmen 57:53
180 Nick Tijsmans 1960 Zwaag 58:00
181 Albert Tijsmans 1959 Harderwijk 58:00
182 Annemarie van Osenbrug Zutphen 58:03
183 Jane Voskamp 1960 Gorssel 58:03
184 Wim Koeslag 1950 Raalte 58:09
185 Arno de Bont 1964 Zutphen 58:16
186 Astrid de Vries 1991 Gorssel 58:34
187 Annie Wissink 1962 Laren Gld 58:35
188 Ans Hilberink 1960 Deventer 58:38
189 Ineke de Haan 1956 Deventer 58:38
190 Ab Koetsier 1946 Holten 58:49
191 Nicolette Vonkeman 1964 Laren Gld 58:49
192 Annemiek Oudenampsen 1965 Laren Gld 58:49
193 Marjan Horn 1954 Bathmen 58:58
194 Marijn Driesen 1982 Deventer 1:00:12
195 Ingrid Kruit 1963 Warnsveld 1:00:15
196 Ria Schoolderman 1945 Eefde 1:00:19
197 Gerrie de Greeff 1938 Joppe 1:00:19
198 Dennis van Zuijlen 1974 Noordwijk Zh 1:00:24
199 Muriel Schrijver 1993 Epse 1:00:31
200 Arnold Nuijen 1951 Rheden 1:01:13
201 Meintje van Mierlo 1961 Deventer 1:02:45
202 Anke Klein Hulse 1974 Gorssel 1:03:10
203 Hennie Kappert 1946 Gorssel 1:05:09
204 Dick Timmer 1949 Deventer 1:06:06
10 EM, 10 ENGELSE MIJL
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Johan Kats 1969 Deventer 57:33
2 Michel vd Heide 1970 Goor 1:01:41
3 Jendo Visser 1978 Deventer 1:01:58
4 Erik Kuijer 1973 Ruinerwold 1:02:18
5 Dirk Hoekman 1962 Bathmen 1:03:05
6 Esmé Möricke 1979 Laren Gld 1:04:58
7 Casper Bekken 1963 Schalkhaar 1:05:44
8 Willem Romeijn 1954 Voorst gem Voorst 1:06:04
9 Rene Hulsman 1965 Raalte 1:06:26
10 Noel Elsinghorst 1974 Deventer 1:06:35
11 Stefan Nijenhuis 1978 Deventer 1:07:19
12 Aerhout Baarsma 1971 Oosterbeek 1:07:23
13 Remco Greven 1973 Deventer 1:08:44
14 Martijn Fransen 1970 Joppe 1:09:41
15 René Goorman 1970 Laren Gld 1:09:45
16 Henk van Wijhe 1965 Deventer 1:09:56
17 Lex van den Brink 1969 Apeldoorn 1:10:09
18 Henk Loman 1963 Twello 1:10:25
19 H. van Hout 1965 Bussum 1:10:27
20 Richard ter Mate 1970 Deventer 1:10:35
21 John Norda 1969 Goor 1:10:42
22 Wiljam Nijenhuis 1964 Bathmen 1:10:49
23 Gerard Markvoort 1961 Ruurlo 1:10:56
24 Tonnie de Winter 1964 Deventer 1:11:01
25 Rene Korte 1961 Almelo 1:12:20
26 Simon Kok 1964 Deventer 1:12:36
27 Ronald Brouwer 1955 Apeldoorn 1:12:41
28 Leon Slegten 1963 Wijhe 1:12:54
29 Mendel Peereboom 1973 Bathmen 1:12:59
30 Jochem Boschloo 1978 Lochem 1:13:00
31 Mark Schipper 1986 Deventer 1:13:54
32 Marc Diepmaat 1963 Warnsveld 1:13:57
33 Eduard Vossebeld 1964 Holten 1:14:21
34 Ben Stortelder 1955 Lochem 1:14:29
35 Martin Grootveld 1957 Warnsveld 1:14:39
36 Wim Klein Baltink 1964 Kring van Dorth 1:14:54
37 M.B.M. de Haan Vaassen 1:15:01
38 Hans Peter Korendijk 1963 Bathmen 1:15:04
39 Cas Bakker 1972 Deventer 1:15:07
40 Rob Wassenaar 1963 Warnsveld 1:15:15
41 Martin Doornebosch 1966 Zutphen 1:15:23
42 Albert Broekhoff 1954 Deventer 1:15:23
43 Bert van der Laan 1961 Zutphen 1:15:29
44 André Klein Hulse 1967 Lochem 1:15:37
45 Jan Bekke 1966 Deventer 1:15:47
46 Ronald Goorhuis 1962 Zutphen 1:15:56
47 Arian Wassink 1958 Deventer 1:16:06
48 Erwin Hurenkamp 1977 Holten 1:16:10
49 Dennis Fokkink 1973 Laren Gld 1:16:10
50 Mieke Hekkers 1964 Deventer 1:16:17
51 Theo de Winter 1968 Kring van Dorth 1:16:34
52 Stan Gloudeman 1972 Haaften 1:17:11
53 Alwie Deterd 1964 Holten 1:18:11
54 Evert de Jong 1961 Zutphen 1:18:16
55 Jeroen Wierdsma 1962 Zutphen 1:18:17
56 Paul van de Poel 1951 Bathmen 1:18:41
57 Sander van Schoonhoven 1976 Deventer 1:18:43
58 Martin Veldkamp 1964 Bathmen 1:18:45
59 Wim Jutten 1956 Warnsveld 1:18:56
60 Ashley van de Leemkolk 1987 Wenum Wiesel 1:19:17
61 Robert de Haan 1971 Twello 1:19:18
62 Roy Hebben 1970 Brummen 1:19:59
63 Marten Heijs 1962 Deventer 1:20:04
64 Léon TROMP 1950 Lochem 1:20:10
65 Frank Heitbrink 1955 Deventer 1:20:14
66 Ad Kamphuis 1967 Deventer 1:20:17
67 Edwin Kwak 1968 Doetinchem 1:20:19
68 Johan Roetert 1962 Bathmen 1:20:24
69 Henk Kamphuis 1959 Zutphen 1:20:38
70 Anton Schiphorst 1956 Raalte 1:20:43
71 Mans Veldsink 1957 Dedemsvaart 1:20:48
72 Ans Meijerink 1970 Holten 1:20:52
73 Heidi Veneklaas 1968 Holten 1:20:53
74 Nynke van der Kooij 1964 Deventer 1:21:12
75 Ilja Roerig 1971 Harfsen 1:21:41
76 Eppie Wuestman 1961 Holten 1:21:47
77 R ten Have 1967 Harfsen 1:21:49
78 Jan Pladdet 1963 Colmschate 1:21:50
79 Antoon Wuestman 1964 Vierakker 1:21:53
80 Sjoerd Hooijsma 1983 Zwolle 1:21:57
81 Ton van Lambalgen 1951 Ugchelen 1:22:13
82 Bart Huiskamp 1960 Markelo 1:22:31
83 Frank van Velzel 1985 Zwolle 1:22:39
84 Arjan Eggink 1964 Markelo 1:22:47
85 Frank ten Broeke 1967 Deventer 1:22:48
86 Van Uem 1948 Borculo 1:22:56
87 Jo Westerveld 1953 Ruurlo 1:23:01
88 Gerard Zennipman 1959 Deventer 1:23:02
89 Henk Schreurs 1947 Deventer 1:23:06
90 Annemieke Haarman 1964 Raalte 1:23:25
91 Harrie Haarman 1957 Raalte 1:23:25
92 Martin van Mierlo 1963 Deventer 1:23:42
93 C. v.d. Hoek 1953 Brummen 1:23:52
94 Hilko Kosterman 1970 Deventer 1:24:15
95 Gerard Wiebring 1963 Deventer 1:24:35
96 Bert de Waal 1954 Deventer 1:24:40
97 Frans van den Broek 1957 Bathmen 1:25:06
98 Herbert Koerhuis 1970 Deventer 1:25:14
99 Luus Stoop 1963 Zutphen 1:25:16
100 Alfins Kruiper 1956 Heeten 1:25:27
101 Bob Speelberg 1957 Diepenveen 1:26:26
102 Marcel van Oeveren 1961 Goor 1:26:47
103 Tom van Lent 1966 Doetinchem 1:27:12
104 Freek Kramer 1962 Deventer 1:27:25
105 Cees van Zuijlen 1949 Noordwijk Zh 1:27:49
106 gereserveerd Kring van Dorth 1:27:50
107 Ellekijn Boerboom-Lemp 1969 Gorssel 1:28:00
108 Ria Kruiper 1960 Heeten 1:28:00
109 Bronwen de Gaay Fortma 1967 Harfsen 1:28:01
110 Dick Otter 1951 Lochem 1:28:04
111 Yvonne Deterd 1967 Holten 1:28:16
112 Ina Jonker 1962 Bathmen 1:28:31
113 Peter van der Steege 1954 Gorssel 1:28:32
114 Bert van Dijk 1968 Deventer 1:28:34
115 Tonny Holleboom 1953 Broekland Ov 1:28:35
116 Ton ten Have 1951 Vorden 1:28:44
117 Johan Aalpoel 1962 Markelo 1:28:47
118 Henk Pieffers 1969 Holten 1:29:11
119 Marjet Pieffers 1972 Holten 1:29:12
120 Inge Jansen 1966 Deventer 1:29:38
121 Eddy van Buuren 1963 Bathmen 1:30:03
122 Nicole Mattaar 1988 Nijmegen 1:30:26
123 Germa Weers 1962 Zutphen 1:30:45
124 Ben Schrijver 1954 Lemelerveld 1:30:58
125 Colinda Veldkamp 1970 Deventer 1:31:03
126 André Pasman 1967 Harfsen 1:31:43
127 Jan Verstege 1960 Eerbeek 1:31:59
128 Piet Ypma 1947 Lettele 1:32:00
129 Rudie te Riele 1962 Deventer 1:32:09
130 Kirsten van Dijk 1970 Deventer 1:32:30
131 Thijs de la Court 1955 Laren Gld 1:32:47
132 Benno Huntink 1958 Doetinchem 1:32:50
133 Tineke van Vliet 1955 Zutphen 1:33:04
134 Robert Sänger 1966 Amersfoort 1:33:31
135 Sonja Bril 1969 Zutphen 1:33:51
136 Wilma Markvoort 1962 Eerbeek 1:34:15
137 Jacqueline de Witte 1960 Deventer 1:35:09
138 Smeitink Erica 1960 Doetinchem 1:39:54
139 Andreas Schuurmans 1946 Deventer 1:39:54
Hartelijk dank voor uw deelname en tot volgend jaar