Uitslagen 25ste Kleine Haarloop 2013

Vanwege de slechte weersomstandigheden hebben meerdere deelnemers een andere (kortere) afstand gelopen als waarvoor ze zich hadden vooringeschreven. Dit kan effect hebben op het klassement, we hebben het zoveel mogelijk gefilterd, maar we staan niet in voor een kloppend beeld qua klassement. Rekening houdend met de starttijd van de betreffende afstand.klopt de individuele gelopen tijd.

Kring van Dorth – Zondag 13 oktober 2013

MAN, 2.5 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Estuardo Kempkes 2000 Joppe 9:36
2 Micha Stop 2003 Bathmen 10:44
3 Johan Beuzel 2001 Laren Gld 10:59
4 Daan Anneveld 2003 Bathmen 11:02
5 Silvan Middeldorp 2003 Bathmen 11:12
6 Rinze Bloemenkamp 2002 Bathmen 11:23
7 Nick Meulenbrug 2003 Bathmen 11:31
8 Jelle Bennink 2001 Deventer 11:41
9 Thijs Schieven 2003 Joppe 11:46
10 Jens van den Berg 2005 Harfsen 12:41
11 Job ten Have 2004 Harfsen 12:44
12 Tycho de Greve 1999 Winterswijk 12:46
13 Wytze Nijkamp 2003 Epse 13:17
14 Leon Goossen 2002 Bathmen 14:18
15 Tim Beuzel 2007 Laren Gld 15:42
16 Sieuwert van den Berg 2007 Harfsen 15:43
17 Friso Wichers 2005 Kring van Dorth 15:53
18 Robbin Klein Velderman 2005 Schalkhaar 17:54
19 Richard Rietman 1977 Schalkhaar 18:10
VROUW, 2.5 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Merel Wevers 1999 Ugchelen 10:25
2 Dagmawit Vollema 2003 Zutphen 11:18
3 Sylke Nijkamp 2000 Epse 13:42
4 Noor van den Berg 2003 Harfsen 14:05
5 Manou de Greve 2001 Winterswijk 14:26
6 Jet Brinkman 2004 Harfsen 14:52
7 Indy Goossen 2004 Bathmen 15:34
8 Romy Goudswaard 1999 Eibergen 16:05
9 Inge Beuzel 2005 Laren Gld 16:23
10 Karla Beuzel 1970 Laren Gld 16:24
11 Gerrie Makkink 1945 Eefde 26:58
MAN, 6.3 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Andu Vollema 1999 Zutphen 25:07
2 Jasper Zwart 1986 Deventer 25:59
3 Roeterd, Maurice 1972 Schalkhaar 26:21
4 Rick Moezelaar 1963 Ruurlo 26:35
5 Rick Gal 1982 Zutphen 26:40
6 Laurens Kok 1997 Deventer 27:18
7 Ronald de Bruin 1978 Warnsveld 27:27
8 Mark Groot Bronsvoort 1987 Bathmen 27:37
9 Valkeman, Mark 1986 Laren Gld 27:58
10 Jasper van de schepop 1985 Zutphen 29:21
11 Rembert Groenman 1961 Dieren 29:25
12 Jules (Guppie) van Hal 1987 Kerk Avezaath Tiel 29:44
13 Oscar Kok 2000 Deventer 29:58
14 Marcel Machiels 1981 Zutphen 30:11
15 Ibo Jonkers 1976 Lochem 30:46
16 Dano Stap 1999 Bathmen 30:47
17 Lubert Lenselink 1968 Eefde 31:09
18 Edward Keijzer 1968 Deventer 31:14
19 Gerben Beunk 1988 Bathmen 31:14
20 Johan van Ittersum 1972 Deventer 31:17
21 Ruiter, Ronnie de 1976 Harfsen 31:31
22 Luuk Scholten 1998 Gorssel 31:39
23 Peter Lenselink 1971 Eefde 31:40
24 Teun Grotenhuijs 1998 Gorssel 31:41
25 Jur Wichers 2003 Harfsen 31:51
26 Gertie Wichers 1964 Harfsen 32:04
27 Richard de Jerf 1967 Warnsveld 32:13
28 Harry Reugebrink 1968 Hengelo Gld 32:19
29 Roeland van den Berg 1966 Harfsen 33:20
30 Gerwin Boschloo 1970 Deventer 33:55
31 René Bosman 1965 Eefde 34:07
32 Roel Visser 1968 Deventer 34:14
33 Martin Ververda 1962 Diepenveen 34:51
34 Mark Meinders 1971 Deventer 35:07
35 Jorn Klomp 1974 Bathmen 35:13
36 Erik Eggink 1973 Zutphen 35:19
37 Bram Marcus 1979 Zutphen 35:51
38 Jop Jaburg 2002 Bathmen 36:01
39 Sven Meulenbrug 2001 Bathmen 36:02
40 Fred Grevens 1965 Warnsveld 36:03
41 Remco Kwak 1983 Apeldoorn 36:16
42 Adri van Ark 1967 Vorden 36:21
43 Adriaan van Helden 1953 Vorden 36:22
44 Gert Besselink 1948 Westervoort 36:26
45 Stefan Lutkenhaus 1973 Zutphen 36:47
46 Frank van Swigchem 1983 Deventer 37:19
47 Michiel Nijs 1991 Bathmen 37:19
48 Frank Hulscher 1965 Deventer 39:30
49 René Hagen 1966 Deventer 39:55
50 Johan Luijting 1947 Laren Gld 40:05
51 Ge Jansen 1962 Schalkhaar 40:47
52 Jan Schaak 1943 Krommenie 42:01
53 Hermsen, Gerard 1950 Apeldoorn 42:20
54 Mozes Tuhehay 1960 Warnsveld 42:34
55 Robbie Hartman 1960 Vorden 42:35
56 Herman Vlierman 1943 Epse 44:38
57 Kelvin Poortman 1997 Epse 44:39
58 Cas buma 2002 Deventer 44:57
59 Joep Didden 1960 Deventer 45:40
60 Jan Woestenenk 1955 Deventer 46:10
61 Sander Marsman 1991 Laren Gld 47:53
62 Rogier Zinsmeister 1959 Deventer 48:25
63 Jan de Ridder 1935 Krommenie 52:10
VROUW, 6.3 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Wilma Bos 1958 Zutphen 28:04
2 Wilma Fraas 1962 Laren Gld 29:26
3 Gyorgyi Corbet 1963 Zutphen 29:42
4 Anouk Kolkman 1986 Schalkhaar 30:55
5 Saskia Henskens 1965 Deventer 31:21
6 Corbet,Timea 1989 Zutphen 31:29
7 Ariane Pille 1958 Diepenveen 31:55
8 Brechtje Grotenhuijs 1994 Gorssel 32:07
9 Jacqueline Groenewegen 1964 Diepenveen 32:24
10 Dunja Möricke 1982 Arnhem 32:45
11 Carine Kleine Haar 1992 Nijmegen 34:29
12 Joke Ververda 1962 Diepenveen 34:41
13 Elly Neijland 1954 Deventer 34:43
14 Willeke Hammink 1983 Laren Gld 35:00
15 Heleen Baarslag 1987 Deventer 35:28
16 Wesseldijk, Els 2000 Laren Gld 35:31
17 Dea Leertouwer 1945 Zaandam 35:33
18 Marije Vlaswinkel 1978 Deventer 35:36
19 Monique ooiijman 1978 Deventer 35:44
20 Diny Vlaswinkel 1952 Deventer 35:44
21 Annemieke Blous 1955 Bathmen 35:58
22 Brinkman, Gerianne 1980 Gorssel 36:07
23 Hanneke Kruijver 1972 Wormer 36:08
24 Miranda v. Zeijst 1973 Vorden 36:21
25 Ingrid Zieverink 1968 Ruurlo 36:21
26 Gera Kaemingk 1965 Vorden 36:22
27 Verena Brandenhorst 2000 Diepenveen 36:30
28 Wilmien Boode 1971 Laren Gld 36:31
29 Saskia Landman 1970 Winterswijk 37:18
30 Hoop, Suzanne de 1989 Deventer 37:22
31 Marieke Lenderink 1999 Laren Gld 37:23
32 Anita Jonker 1965 Krommenie 37:27
33 Chantal Spieker 1987 Deventer 37:44
34 Anita Spieker 1962 Deventer 37:44
35 Anke Kieviet 1964 Schalkhaar 37:56
36 Paula Vos 1964 Krommenie 38:04
37 Carla Slootman 1968 Heeten 38:08
38 Sandra Hakvoort 1971 Harfsen 38:13
39 Heleen Mengelder 1962 Assendelft 38:13
40 Lida Joosen 1962 Krommenie 38:15
41 Carolien Meijns 1964 Assendelft 38:22
42 Dianne van den Noort 1980 Deventer 38:31
43 Maria Ganzeboom 1963 Deventer 38:47
44 Vera Holst 1968 Deventer 38:56
45 Annette van Waveren 1968 Laren Gld 39:00
46 Henriette Luijks 1963 Deventer 39:05
47 Branderhorst, Ester 1969 Diepenveen 39:12
48 Hettie de Jong 1963 Wormerveer 39:21
49 Margreet v. Bergen 1967 Krommenie 39:21
50 Susana kempkes 1999 Joppe 39:43
51 Jenny Ketel 1956 Gorssel 39:44
52 Monique Petra 1966 Krommenie 39:50
53 Anke Nieuwenhuis 1960 Deventer 39:58
54 Lidwien Hilge 1962 Laren Gld 40:16
55 Mireille veldhuis 1969 Apeldoorn 40:23
56 Marion v. Slooten 1964 Westknollendam 40:52
57 Coby v.d. Werf 1943 Assendelft 40:52
58 Hetty Budding 1961 Deventer 40:56
59 Yvonne Veneklaas 1976 Bathmen 41:01
60 Christel Kassies 1968 Westzaan 41:01
61 Eline Louw Zaandijk 41:01
62 Veldhoen, Dorien 1980 Gorssel 41:14
63 Mirjam Bakker 1965 Deventer 41:16
64 Scilla Riphagen 1965 Deventer 41:16
65 Gerda Holterman 1958 Laren Gld 41:20
66 Esther Loeffen 1987 Deventer 41:35
67 Marianne Poell 1963 Voorst gem Voorst 41:46
68 Irma Steenis 1958 Wormer 41:58
69 Ilse Zetzema-Oolthuis 1974 Deventer 41:59
70 Simone briet 1975 Bathmen 42:13
71 Paula Nijkamp 1967 Epse 42:18
72 Mirjan Onstenk 1971 Epse 42:23
73 Anita v.d. Kuij 1971 Krommenie 42:26
74 Floortje Kamphuis 1979 Lochem 42:26
75 Ina Lenderink 1963 Laren Gld 42:31
76 Monique Lenderink 1976 Almen 42:31
77 Muriël Mollink 1992 Nijverdal 42:31
78 Natascha de Haan 1984 Apeldoorn 42:44
79 Karin Rietman 1986 Deventer 42:44
80 Tineke denneboom 1990 Bathmen 42:45
81 Joke Veneklaas 1982 Bathmen 42:50
82 Karin Hibma 1967 Gorssel 42:55
83 Roelanda Berendrecht 1968 West-Graftdijk 42:55
84 Jacqueline Sibeijn 1964 Westzaan 42:56
85 Ankie Uenk 1964 Gorssel 42:56
86 Corry Tiggers 1938 Wormer 43:01
87 Hetty Poell 1960 Enschede 43:06
88 Sandra Beentjes 1970 Wormer 43:16
89 Harmke Luijing 1979 Zutphen 43:16
90 Nicole van Kalker 1968 Zutphen 43:23
91 Ria v. Cittert 1953 Warnsveld 43:30
92 Adelie Meijer 1971 Eefde 43:41
93 Laurien Woudhuizen 1969 Zutphen 43:44
94 Daphne Isfordink 1974 Zutphen 43:48
95 Yvonne Prummel 1985 Twello 43:49
96 Silvia Smit 1964 Krommenie 44:12
97 Budde, Judith 1963 Zutphen 44:14
98 Jory Schenderling-Groo 1961 Warnsveld 44:19
99 Martje Bont 1951 Warnsveld 44:24
100 Petra Meijer 1964 Zutphen 45:04
101 Inge Alberts 1969 Brummen 45:04
102 Suzan poliste 1974 Bathmen 45:05
103 Berdie Klein Geltink 1970 Deventer 45:11
104 Anke Buma 1972 Deventer 45:41
105 Colenbrander, Dieneke 1951 Zwolle 45:49
106 Nicolet Verdam 1960 Zutphen 46:36
107 Bernadet Schutten 1958 Zutphen 46:37
108 Martina Kroon 1970 Wormer 46:40
109 Lonneke Janssen 1988 Laren Gld 47:04
110 Diana Bruno 1968 Gorssel 47:27
111 Miep de Groot 1952 Wormerveer 47:39
112 Wil Kroon 1950 Krommenie 47:49
113 Marije Haarhuis 1964 Westzaan 47:49
114 Géke Bannink 1971 Laren Gld 47:53
115 Irma Wissink 1972 Almen 48:19
116 Oda Groenewegen 1958 Deventer 48:25
117 Simone Halberstadt 1968 Westzaan 48:51
118 Ella Visser 1952 Krommenie 48:51
119 Alie van ‘t Veer 1944 Krommenie 48:53
120 Hetty Klopman 1966 Eefde 48:59
121 Joke Gall 1980 Deventer 49:44
122 Josefien Trienekens 1951 Twello 50:05
123 Hester Jochems 1976 Zutphen 50:43
124 Els Jonker 1951 Deventer 52:12
125 Petra v. Rooijen 1968 Assendelft 52:31
126 Francine Hartog 1967 Krommenie 52:31
127 Rony Zijlstra 1940 Krommenie 55:19
128 Anja Louw 1956 Assendelft 55:19
129 Kim Huis in ‘t Veld 1995 Voorst gem Voorst 1:01:36
MAN, 9.7 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Johan kats 1969 Deventer 36:23
2 Ab Reurslag 1960 Lochem 36:40
3 Reinier van Dijken 1969 Geldermalsen 37:22
4 Marten van der Veen 1959 Deventer 38:14
5 Edwin Bordes 1970 Deventer 38:23
6 Jaap van Riet 1959 Lochem 39:03
7 Fons Vaneker 1983 Arnhem 39:57
8 Bas Spierenburg 1982 Laren Gld 41:18
9 Hoekstra, Arjan 1971 Lochem 41:22
10 Koen Kaffener 1995 Utrecht 41:31
11 Bob Nahuis 1982 Bathmen 41:44
12 Otto Zeijpveld 1958 Lochem 42:13
13 Arend-Jan Loozeman 1966 Olst 42:39
14 Simon Kok 1964 Deventer 42:54
15 Tino Verburg 1960 Olst 43:47
16 Paul van Hilden 1979 Amsterdam 43:59
17 Peter van Dalen 1969 Deventer 44:14
18 Edwin Kieviet 1960 Schalkhaar 44:15
19 Frans van Delft 1961 Zwolle 44:22
20 Bert Geerlings 1963 Zutphen 44:34
21 Willem Romeijn 1954 Voorst gem Voorst 44:40
22 Rijjan Bos 1958 Gorssel 44:42
23 Henk Grotenhuijs 1961 Gorssel 44:43
24 Harry Hulman 1958 Deventer 44:44
25 Simon Wit 1986 Amsterdam 44:59
26 Peter van Harten 1976 Amersfoort 45:00
27 Martin Enderink 1966 Joppe 45:20
28 Dimitri Holtkuile 1974 Bathmen 45:22
29 Carel Voorhorst 1957 Twello 46:00
30 Herman Huinink 1964 Deventer 46:10
31 Gerrit Rensen 1964 Holten 46:32
32 Ben Oude Weernink 1962 Bathmen 46:42
33 Evert Altena 1964 Deventer 46:45
34 Ap Onis 1950 Gorssel 46:50
35 Ton Steijn 1966 Warnsveld 46:56
36 Arjen de Haan 1956 Gorssel 47:27
37 Eddy Pendavingh 1957 Zutphen 48:48
38 Gerrit Vrielink 1951 Raalte 48:51
39 Henkjan Bos 1962 Bathmen 48:54
40 Anton Kruiderink 1948 Zutphen 48:59
41 Kristiaan Meilink 1981 Lochem 49:04
42 Rene de Groot 1948 Wormerveer 49:15
43 Dirk Kok 1957 Almen 49:25
44 Henk-Jan Zweers 1972 Gorssel 49:26
45 Marco Boekelo 1968 Maarn 49:26
46 Toon Woertman 1955 Deventer 49:43
47 Mike ‘t Hoen 1973 Bathmen 49:54
48 Paul Scholten 1959 Gorssel 49:58
49 John van Zuijlen 1954 Gorssel 49:58
50 Esselink, Arjen 1967 Deventer 49:58
51 Wouter Kolkmann 1992 Deventer 50:01
52 Lard Plasmans 1965 Ruurlo 50:03
53 Bob Eugelink 1964 Lochem 50:19
54 Mark Eggink 1971 Schalkhaar 50:23
55 Bert van Dijk 1968 Deventer 50:29
56 Eric Boerkamp 1961 Twello 50:36
57 Olivier van Helden 1985 Leeuwarden 50:37
58 Menco van Weringh 1950 Laren Gld 50:39
59 Tonnie Bechtle 1951 Gorssel 50:42
60 Henk Denekamp 1949 Lochem 50:44
61 Nils Leemans 1961 Deventer 51:00
62 Erna van der Neut 1967 Warnsveld 51:09
63 Bertie Barendsen 1949 ‘s-Gravenhage 51:15
64 Bert brok 1953 Warnsveld 52:05
65 Nick Zweers 1989 Lochem 52:10
66 Jan goossen 1970 Bathmen 52:16
67 Gerard de Ruiter 1956 Almen 52:22
68 Scheers 1968 Deventer 52:38
69 Koen Vergeer 1985 Zutphen 52:52
70 Henk Soer 1970 Bathmen 52:54
71 Peter Houtsma 1958 Deventer 52:58
72 Marcel van Paeschen 1965 Deventer 52:58
73 Anton Stolte 1954 Deventer 52:59
74 John Pelgrom 1961 Twello 53:01
75 Gerard Harleman 1947 Schalkhaar 53:10
76 Marcel Berends 1963 Warnsveld 53:23
77 Janard Kamphuis 1967 Deventer 53:30
78 Hans Wolf 1949 Apeldoorn 53:54
79 Roel ten klooster 1948 Wijhe 53:56
80 Cees van Rij 1967 Diepenveen 54:06
81 Gertie van der Meij 1966 Bathmen 54:22
82 Paul Wierink 1958 Deventer 54:37
83 Cor Vierveijzer 1949 Driebergen-Rijsenbur 54:38
84 Arjan Busser 1977 Zutphen 54:43
85 Jurgen meilink 1980 Vorden 54:50
86 Jan Meilink 1952 Kring van Dorth 54:51
87 Peter van der Steege 1954 Gorssel 55:00
88 Peter-Paul Meijborg 1964 Colmschate 55:17
89 Rob Scholten 1954 Zutphen 55:29
90 Ton van Dam 1958 Driebergen-Rijsenbur 55:35
91 Ties de Groot 1957 Terwolde 55:37
92 Dico Oprel 1954 Zutphen 55:58
93 Erik Bechtle 1958 Gorssel 56:05
94 Jerry Kolkmann 1958 Deventer 56:10
95 Raymond Nijenhuis 1973 Lochem 56:34
96 Rob van Gelder 1962 Deventer 56:38
97 Eddy Bakker 1954 Deventer 56:45
98 Nol van der Meer 1947 Deventer 57:17
99 Gerhard Golstein 1960 Bathmen 57:18
100 Henk Kok 1949 Deventer 57:33
101 Schuurmans, Andreas 1946 Deventer 58:26
102 Wim Wellenberg 1940 Deventer 58:36
103 Henk Gieteling 1954 Deventer 59:03
104 Appie Hissink 1959 Warnsveld 59:41
105 Jan de Geus 1957 Deventer 59:45
106 Henk van Rossum 1957 Doesburg 1:00:26
107 Ron Beumer 1946 Laren Gld 1:00:35
108 Iwan Buouns 1974 Zutphen 1:00:43
109 Rudolf Witte 1946 Driebergen-Rijsenbur 1:00:57
110 Wil Schenk 1953 Bathmen 1:01:33
111 Niko Hartz 1958 Eefde 1:03:17
112 Wim den Ouden 1957 Deventer 1:06:27
113 J.v.d.Woude 1946 Lochem 1:06:42
114 Hennie Kappert 1946 Gorssel 1:06:58
115 Jan Wesseldijk 1960 Laren Gld 1:20:50
VROUW, 9.7 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Liesbeth Brinkman 1966 Gorssel 44:40
2 Kitty van der veen sie 1960 Deventer 45:35
3 Tineke Friezen 1980 Deventer 46:50
4 Ellis Ilkay-Hulshorst 1980 Zutphen 47:39
5 Jolanda Brugman 1979 Laren Gld 47:48
6 Rianne Nijhof 1982 Warnsveld 48:09
7 Joosje Maes 1971 Warnsveld 48:09
8 Miriam Buesink 1977 Lochem 48:44
9 Godelieve Pieper 1967 Schalkhaar 49:10
10 Annelien Lenderink 1991 Harfsen 49:50
11 Astrid Beerten 1963 Apeldoorn 50:41
12 Helen Hagemeijer 1969 Harderwijk 50:55
13 Alette Los 1967 Driebergen-Rijsenbur 51:03
14 Marjolein Tiemens-Huls 1964 Driebergen-Rijsenbur 51:03
15 Bernadette van Groenin 1973 Warnsveld 51:03
16 Amyke Veurink 1967 Zwolle 51:11
17 Monique van ‘t Erve 1977 Zutphen 51:37
18 Sigrid Walinga 1972 Deventer 51:38
19 Minie Paul 1953 Deventer 51:47
20 Berdien Beltman 1987 Bathmen 51:53
21 Albertine Regelink 1979 Zutphen 51:55
22 Agnes Lenferink 1955 Warnsveld 51:58
23 Irma van der kolk-jonk 1965 Nieuw Heeten 52:14
24 Marieke ten Have-Pelgr 1976 Harfsen 52:16
25 Karin Oosterhuis 1971 Bathmen 52:16
26 Paula Cromme 1969 Deventer 52:19
27 Gea Wilgenhof 1968 Kring van Dorth 52:30
28 Monique van der Meij 1967 Bathmen 52:30
29 Anne Oltvoort 1992 Lochem 53:17
30 Janneke Wassink 1985 Bathmen 53:20
31 Kirsten van Dijk-Smit 1970 Deventer 53:40
32 Anita Jimmink 1970 Harfsen 53:44
33 Marianne de Roo 1957 Wormerveer 53:49
34 Astrid Offringa 1975 Zutphen 54:06
35 Bianca Buitelaar 1970 Harfsen 54:11
36 Mariet Strijdveen 1958 Deventer 54:27
37 Lienke Kooistra 1966 Deventer 54:53
38 Liesbeth Haarman 1973 Harfsen 55:05
39 Nadja jonker 1988 Voorst gem Voorst 55:12
40 Janny Vrielink 1951 Raalte 55:39
41 Lia Schepers 1981 Almen 55:42
42 Yvon Didden 1965 Deventer 55:43
43 Yvonne PangemanannHann 1963 Gorssel 55:44
44 Rianda Krol 1967 Doetinchem 55:52
45 Karin Wijers 1976 Laren Gld 55:58
46 Esther Udink 1970 Bathmen 56:02
47 Berlinda van Velzen 1977 Laren Gld 56:14
48 Ineke de Haan 1956 Deventer 56:15
49 Monique Krol 1970 Deventer 56:17
50 Erna Emens-van Oosten 1962 Deventer 56:20
51 Ina Jonker 1962 Bathmen 56:24
52 Karis Wisseink 1966 Zutphen 56:36
53 Janet Schutte 1982 Laren Gld 56:41
54 Ria Kok 1955 Vleuten 56:42
55 Pascale van Vugt 1969 Bathmen 56:51
56 Annette Bannink 1969 Laren Gld 56:56
57 Marloes Elzebroek 1979 Deventer 57:08
58 Marry Riezebos 1955 Laren Gld 57:22
59 Trea Zeevaart 1966 Terwolde 57:28
60 Anneke Vergeer 1958 Warnsveld 57:33
61 Meijer, Ceciel 1962 Colmschate 57:48
62 Annette Blom 1969 Bathmen 57:48
63 José Kamp 1953 Deventer 58:08
64 Marian Koolhof 1965 Deventer 58:51
65 Annemiek Oudenampsen 1965 Laren Gld 58:54
66 Stella Overkamp 1978 Deventer 58:56
67 Catholine Koster 1962 Laren Gld 59:00
68 Jeanet van Mortel 1962 Laren Gld 59:25
69 Marleen Jansen 1959 Laren Gld 59:25
70 Sarah Schuurman 1991 Apeldoorn 59:36
71 Kitty Bruijn 1959 Uitgeest 59:40
72 Gerdien Bos-Flierman 1967 Deventer 1:00:42
73 Marieke Stuker 1961 Doesburg 1:00:51
74 Marjolein Kooij 1966 Eefde 1:00:54
75 Anita Zanting 1978 ‘t Harde 1:01:35
76 Gera Essenveld 1960 Wormer 1:01:36
77 Ingrid Krook 1969 Zaandijk 1:01:36
78 Petra Blommendaal 1957 Driebergen-Rijsenbur 1:01:45
79 Petra Brummelhuis 1968 Lochem 1:02:20
80 Nel Schmidt 1958 Zeist 1:02:39
81 Angelieke van de Graaf 1955 Bathmen 1:02:52
82 Gea Schuppert 1962 Epse 1:02:54
83 Dorien Haarman 1955 Deventer 1:02:59
84 Annie Wissink 1962 Laren Gld 1:03:02
85 Anja Veltkamp 1981 Lochem 1:04:11
86 Wendy rothman 1975 Lochem 1:04:12
87 Marijke Baarspul 1955 Deventer 1:04:59
88 Josephien Mollink 1958 Epse 1:05:52
89 Jose van Schuppen 1959 Zeist 1:07:34
90 Anne-Marie Heijkamp-va 1956 Doorn 1:07:35
91 Ellen van de kolkWille 1967 Lochem 1:12:06
92 Inge Vliegenthart 1969 Laren Gld 1:12:06
MAN, 10 ENGELSE MIJL
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 G.J. Tichelaar 1957 Oldebroek 1:04:15
2 Wim van Rijswijk 1957 Warnsveld 1:04:51
3 Larbi El Ouahbi 1962 Deventer 1:05:27
4 Tjerk van Beersum 1978 Olst 1:05:39
5 Martijn Fransen 1970 Joppe 1:06:19
6 Dirk Hoekman 1962 Bathmen 1:07:58
7 Maarten van Leeningen 1978 Zutphen 1:08:37
8 Henk Dimmendaal 1954 Deventer 1:10:42
9 Rob Bloemenkamp 1964 Bathmen 1:10:59
10 Emiel Huizinga 1979 Almen 1:11:11
11 Wim Janssen 1960 Laren Gld 1:11:45
12 Herman Broekhuis 1964 Deventer 1:12:04
13 Richard Groters 1970 Zutphen 1:12:14
14 Meurs, Marcel 1958 Doetinchem 1:12:15
15 Gerard Gerritsen 1954 Deventer 1:12:18
16 Erik de Knoop 1976 Deventer 1:12:20
17 Jeroen Brummelman 1976 Hengelo Gld 1:13:30
18 Henk van Wijhe 1965 Deventer 1:13:38
19 Oldenburg, Bas 1964 Barchem 1:13:40
20 Mattie Verhoeven 1963 Haarlo 1:14:02
21 Cor de Haas 1962 Deventer 1:14:29
22 Ralph Schuurman 1960 Deventer 1:14:37
23 Herbert Koerhuis 1970 Deventer 1:14:41
24 Pieter Bouwmeester 1958 Ellecom 1:14:45
25 Hans Peter Korendijk 1963 Bathmen 1:15:14
26 Frans van den Belt 1965 Deventer 1:15:21
27 Hans Uijen 1966 Holten 1:17:09
28 Henri wittenberg 1965 Lochem 1:17:11
29 Bastian Koman 1960 Deventer 1:17:24
30 Nijdeken, Rob 1966 Deventer 1:17:46
31 Albert Brandenhorst 1967 Diepenveen 1:17:47
32 Pieter Waardenburg 1964 Lochem 1:18:10
33 Rene Sterk 1963 Twello 1:18:23
34 Alfons Kruiper 1956 Heeten 1:19:39
35 André Klein Hulse 1967 Lochem 1:19:52
36 Frank Heitbrink 1955 Deventer 1:19:59
37 Herman te Lindert 1995 Sinderen 1:20:19
38 Jetze Steensma 1962 Kring van Dorth 1:20:30
39 Felix van den Sigtenho 1986 Zutphen 1:20:55
40 Martin Bennink 1971 Deventer 1:21:02
41 Hans Kaffener 1958 Holten 1:21:40
42 Kees Al 1950 Westknollendam 1:22:25
43 Laurens Verwoest 1966 Deventer 1:22:51
44 Henk Kamphuis 1959 Zutphen 1:22:56
45 Imte van Hal 1989 Kerk Avezaath Tiel 1:23:12
46 Harry van de Pieterman 1963 Deventer 1:23:14
47 Alex Hoogers 1980 Zutphen 1:23:19
48 Wim Geurink 1955 Eerbeek 1:23:25
49 Paul van de Poel 1951 Bathmen 1:23:45
50 Michiel Depenbrock 1972 Doetinchem 1:23:48
51 Henk Schreurs 1947 Deventer 1:23:54
52 Jos van Hal 1954 Kerk Avezaath Tiel 1:24:25
53 Gerard Zennipman 1959 Deventer 1:25:24
54 Henk Jaburg 1962 Bathmen 1:25:25
55 Pieter Homma 1965 Heino 1:25:28
56 Eddy Mangnus 1960 Deventer 1:25:40
57 Erik Goudswaard 1967 Eibergen 1:26:02
58 Hans Mentink 1965 Zelhem 1:26:05
59 Alfred Gaasbeek 1952 Ede Gld 1:26:44
60 Huiskamp, Bart 1960 Markelo 1:27:02
61 Bart van Mourik 1950 Dieren 1:27:16
62 Albert Broekhoff 1954 Schalkhaar 1:27:21
63 Tonny Holleboom 1953 Broekland Ov 1:27:49
64 Marten Heijs 1962 Deventer 1:27:59
65 Lammert de Hoop 1956 Deventer 1:28:15
66 Georg Echternach 1962 Laren Gld 1:28:43
67 Cees van Zuijlen 1949 Noordwijk Zh 1:29:33
68 Dick Otter 1951 Lochem 1:31:54
69 Wim Brinks 1942 Holten 1:33:20
70 René Sesink 1962 Nijmegen 1:33:21
71 Laurens van de Graaf 1986 Deventer 1:33:46
72 Jan Verstege 1960 Eerbeek 1:34:04
73 Anton Jeurnink 1952 Deventer 1:37:21
74 Jan Timmer 1945 Deventer 1:45:41
75 Piet Ypma 1947 Lettele 1:49:10
VROUW, 10 ENGELSE MIJL
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Esmé Möricke 1979 Laren Gld 1:05:05
2 Irene Kalter 1968 Deventer 1:07:32
3 Leidy Rutten 1964 Schalkhaar 1:13:57
4 Gonny Homma 1967 Heino 1:17:42
5 Dinanda Wichers 1970 Bathmen 1:19:28
6 Daphne Stroobants 1972 Deventer 1:23:24
7 Sam van Middeldorp 1987 Deventer 1:24:10
8 Annette van Santen 1963 Wormer 1:27:26
9 Ria Kruiper Heeten 1:28:42
10 Claire Kamphuis 1986 Zelhem 1:29:05
11 Wilma Markvoort 1962 Eerbeek 1:30:19
12 Joke Nijland 1958 Holten 1:30:19
13 Erna Verhoeven 1964 Haarlo 1:32:00
14 Marjan Roelofs 1989 Deventer 1:32:47
15 Inge Jansen 1966 Deventer 1:35:12
16 Erika Geers 1973 Vorden 1:39:17
Hartelijk dank voor uw deelname en tot volgend jaar